Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    2
    Witam
    Dzis wieczorkiem mialem okazje zobaczyc w akcji Kirka ( i przy okazji odac mu pare $ )

    Ale to mnie zmusilo do pewnych przemyslem.

    Zastanawiam sie czy strategia przyjeta prez Ciebie (Kirka) jest wynikem przewagi statysytczna , czy wynikem doswiadczenia. ?

    Bo tak rowny i stabilny przyrost jest imponujacy.
    To co dzis zobaczylem zmusi mnie w najblizszym do posiedzenia przy Excelku i policzeniu paru rzeczy.
    Choc na razie zostane przy swojej strategi - choc nie przynosi ona takich profitow jak twoja.

    pzdr i dalszych takich udanych iweczoróe
    P.S.
    Mam nadzieje , ze pare slow po polsku na PS nie jest jakims wielkim fo pa
    Bo takie odnioslem wrazeniem

  2. #2
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Cześć!
    Bardzo miło jest przeczytać takie komentarze Ale prawda jest dość brutalna :? . Dziś odwiedził mnie DeadMen_PL (tak jest znany na PS a w naszych turniejach występował jako Krzysiek z Częstochowy) i to on grając na moim koncie odnotowywał sukcesy 8) . Siadł na stolik 0,5/1 Holdem Limit i z 10$ zrobił ponad 140$. Ja w tym czasie próbowałem szczęścia na stolikach Holdem Limit 2/4 i Omaha H/L 1/2 ale z bardzo marnym skutkiem .
    To że nie odpowiedzieliśmy na czacie na Twoją zaczepkę wynikało tylko i wyłącznie z powodu jej nie zauważenia :shock: . Jak to podczas takich spotkań dużo sączyliśmy złocistego trunku no i musieliśmy obsługiwać kilka stolików. Finał tego wieczoru może być tylko i wyłącznie przestrogą dla graczy próbujących połączyć przyjemne z pożytecznym. DeadMena_PL w końcu poniosła fantazja i usiadł na stoliku 5/10 co skończyło się oddaniem 100$ w ciągu 0,5 godziny. Ale trzeba przyznać że mieliśmy w sobie już po około 8 piwek na głowę :roll: . Ale skoro potrafię to pisać to chyba nie było ze mną jeszcze tak najgorzej. Deadmen_PL właśnie śpi na fotelu obok :lol:

    Ps. To w sumie jest ciekawy temat na dyskusję. Jak według Was wpływa alkohol na osiągane wyniki

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    2
    Witam
    Tez wlasnie koncze dzisiejsza przygode z PS.
    Twoja wypowiedz troche mnie uspokoila , bo jak patrzylem co wyrabiacie to zaczynalem watpic w statystke i prawdopodobienstwo
    Czulem se jak marny rzemieslnik
    A co do piwa , to w jedenej z zaczepek powiedzialem ze jestescie mi winni jedna butelke zlocistego napoju . Przegtralem chyba z 10 $ z trojka Waletow . Wy tez to mieliscie - tylko wyzszego kickera.

    A co do wplywu jednego czy kilku browarkow na gre -to patrzac na was - bylby rewelacyjny. A w dodatku pozwoliloby polaczyc przyjemne z pozytecznym. Perpetum mobile

    Ale z wlasnego doswiadczenia wiem - ze nie jest to takie dobre polacznie

  4. #4
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Cytat Zamieszczone przez trader
    Ale z wlasnego doswiadczenia wiem - ze nie jest to takie dobre polacznie
    Heheh jak nie jak tak ? 8)

    Poker na zywo bez piwka jest czasem zbyt sztywny :twisted: