Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Ponieważ ostatnio troche ponosiła mnie fantazja i wywalałem kasę wbrew swoim readom (łącznie 2 BI w ciągu dnia). A dotego grałem jak osiołek zwłaszcza przeciwko szwabom i ich minbetom 25c do puli 10$, które mnie wnerwiały nieziemsko, postanowiłem, że napiszę sobie na karteczce czego mam nie robić i będe ją wciskał pomiędzy klawisze tak, aby cały czas mi przypominała czego mam nie robić. I tak na karteczce znalazły się:

    ZOSTAW EGO!
    NIE WARIUJ!
    UFAJ READOM!

    Podziałało z -6$ wczoraj w ciągu 1.5h wróciłem na +45$. Zadowolony z efektów postanowiłem ponownie wykorzystać karteczkę. No i gram sobie i gram i w końcu postanawiam spojrzeć na karteczkę, bo znowu zignorowałem swój read (na szczęscie przeciwko shortowi), i czytam:

    ZOSTAW EGO!
    NIE WARIUJ!
    UFAJ READOM!
    ...
    ODKURZ POKÓJ! )))

    Moja dziewczyna też postanowiła wykorzystać karteczkę do swoich celów Niestety dla niej za poźno to zauważyłem i z odkurzania nici. Ale co do pokera to karteczka znowu miała dobry wpływ na moją grę. +120% BI w niecałe 1.5h Polecam taką karteczke Oczywiście proszę pamiętać, że patent jest mój! W razie, gdyby ktoś chciał wykorzystać pomysł, proszę się kontaktować na priv w sprawie transferów na Pokerstars jako opłat patentowych

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    A dotego grałem jak osiołek zwłaszcza przeciwko szwabom i ich minbetom 25c do puli 10$, które mnie wnerwiały nieziemsko
    To są bardzo dobre bety do sprawdzenia z gutshotami czy jakimiś backdoor drawami. Ja bardzo lubię graczy którzy tak betują.

    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    +120% BI w niecałe 1.5h
    To żadna rewelacja. +1BI (lub -1BI) można zrobić w ciągu kilku pierwszych rozdań, a czasami nawet w pierwszym rozdaniu. Przerabiałem to wielokrotnie.

    jdx

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    mnie ci grcze tez wkurwiaja

    bo daja mozliwosc betowania tym ktorzy slow playowali i nie dosc ze nie ma darmowej karty to jeszcze tracisz 1 BB

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    233
    wow dzieki alchemik zawsze chciałem miec cos takiego D

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    mnie ci grcze tez wkurwiaja

    bo daja mozliwosc betowania tym ktorzy slow playowali i nie dosc ze nie ma darmowej karty to jeszcze tracisz 1 BB
    Darmowa karta byłaby oczywiście lepsza, ale i tak sprawdzenie takiego beta z np. backdoor flush drawem jest opłacalne.

    Tak sobie przypomniałem że ja czasami stosuję takie bety aby powku...ć slołplejerów którzy grają z EP. Mam rękę w zasadzie bez dalszych perspektyw i to nie ja byłem pierwszym raiserem preflop, ale wrzucam sobie do dużej puli 1BB przeciwko gościowi co do którego jestem pewien że slołplejuje (bo to jego typowe zagranie). Bywa tak, że oryginalny preflop raiser pasuje na taki bet (!!!) a slołplejer wali allina mocno overbetując pulę. Wspaniałe uczucie za tak niewielką cenę.

    jdx

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    mnie tez to denerwuje i łatwo sie daje sprowokować tym mini betem

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    350
    E tam, ja wole uzywać pokerxfactor luck generator. Po co sie meczyc skoro można wygenerować sobie troche szczęścia.
    Dla zainteresowanych:
    http://www.pokerxfactor.com/anniversary.htm
    I klikamy w wiadomo co.

    DuzySlon