Strona 109 z 128 PierwszyPierwszy ... 95999107108109110111119 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,081 do 1,090 z 1271

Wątek: Sunday Milion

  1. #1081
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    Dla tego ja praktycznie nie gram już turków,najwyżej raz na 2 tygodnie na rozluznienie,a przyczyniło sie do tego to miedzy innymi to tez grajac ostatnio turniej,mialem podobnie ze przez dwie godziny i na dodatek po rebuy otrzymałem w sumie 2 grywalne rece ktore i tak wjebalem,po prostu sram na gre w której albo masz kilo szescia i dochodzisz daleko,a jak nie masz szczescia to mozna zapomniec ze bedac nawet bardzo dobrym graczem zajdzie sie do platnych,albo jak to w turkach z rebuyem na PS ma zwyczaj ludzie wala po 10,15 rebuow i albo sie konkretnie odbija albo koncza,dlatego nie rozumie ludzi co nastawiaja sie na gre tylko turniejowa,po prostu nie ma to jak cashówki,gdzie nawet jak jakis donk cie trafi swojim Q5 to wiesz ze zaraz to odda,a w turku masz dowidzenia i dodatkowe wkurwinie ze nic nie możesz zrobić,gra turniejowa to 85% fart 15% skills tak to widze

  2. #1082
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    No tak, i dlatego powiedzmy JohnnyBax grajac turki w sieci wszystko wygrywa szczesciem i zalicza w przeciagu ostatnich 31 miesiecy 6 miesiecy na minusie

    Official Poker Rankings JOHNNYBAX Poker Ratings, Results, Statistics

    Normalnie fuksiarz nad fuksiarze A przeciez sa wieksi fuksiarze od niego

  3. #1083
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    grasz ostatnio bardzo malo, to i wrazenie masz jakie masz;
    ale to ma sie ma nijak do rzeczywistosci;
    np niedawno zajales 5 miejsce w turku za 163$ - to by bylo wbrew Twojej teorii.

    Po prostu w pokerze czynnik losowy to element decydujacy zwlaszcza gdy gra sie np jeden turniej dziennie.

    Oczywiscie kazdy moze miec swoje zdanie w tej kwestii i zapewne nie jest to kwestia typu czarne/biale, przykladowo ujawnione przypadki przekretow tez maja jakis wplyw na ten obraz - bo udowadniaja ze tak do konca to moze i nie jest to czyste.
    Ja gram duzo i nie mam wrazenia ze mnie soft oszukuje, fakt w jednym turku mam plaze caly czas ale w drugim za to top pary regularnie jak w zegarku.

    Moja rada jest taka - jestes mocny graj duzo, nawet bardzo duzo, zmniejszysz czynnik losowy i bedziesz na plusie- i generajnie bez stresu raczej jako zabawa niz praca.

  4. #1084
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    342
    Ktoś kiedyś powiedział, że na cashowych stołach jest szmal do wzięcia, a w turniejach - sława i satysfakcja. I pewnie coś w tym jest. Trzeba być chyba wariatem, żeby próbować budować bankroll w MTT. Od tego są cash i sity.
    Tak naprawdę MTT wymagają bardzo silnej psychiki. Bo co z tego, że zbudowałeś największy stack w turnieju - dwa badbeaty i po tobie... A potem siedzisz i myślisz: "qrna, mogłem nie wchodzić z tym AJ" itp.

    Nie dla każdego jedynym celem gry w pokera jest zarabianie kasy. Dla niektórych to także rozrywka i zabawa. I takich właśnie jest najwięcej w gigantycznych MTT (jak choćby wczorajszy weekly (2x) 100k usd 10+1usd na PS, w którym grało równiutko 25 tysięcy ludzi).

  5. #1085
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    oho, jestem wariatem, zbudowałem roll na mtt. :O

  6. #1086
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    shaundeeb pdobno jeden z lepszych graczy turniejowych
    Official Poker Rankings SHAUNDEEB Poker Ratings, Results, Statistics
    miazga miesiecznie rozgrywa jakies 600-700 turnieji i w ilu w nich zachodzi daleko ?

  7. #1087
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    a niedawno pewien pan zalozyl watek na bocznicy jadac po innym (w dodatku mega poczatkujacym), ze zasmieca gorzkie zale... a tu co? no prosze...
    gram na PS w chuj, mam SN, zostawiam w cholere rake'u i jakos tez nie zauwazylem grywalnych rak we wczorajszym SW. w SM bylo lepiej, ale i tak przeciwnicy akurat dostali jeszcze lepiej. gdzie mam napisac i sie pozalic ? moze wtedy podkreca soft w moja strone.

    LOTY 2008 - oficjalna nominacja

  8. #1088
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    Cytat Zamieszczone przez Majcher Zobacz posta
    shaundeeb pdobno jeden z lepszych graczy turniejowych
    Official Poker Rankings SHAUNDEEB Poker Ratings, Results, Statistics
    miazga miesiecznie rozgrywa jakies 600-700 turnieji i w ilu w nich zachodzi daleko ?
    Hm, standardowo dla dobrego gracza MTT - 14% ITM, ROI 58%, czego chciec wiecej? Gdzie tu przypadek jakis?

  9. #1089
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    wiem że ma ROI dobre,nie o to chodzi w tym sęk że gość gra po 700turkow miesiecznie,ale w ilu w nich był na FT czy wygrywal ? po prostu jak by szczescie w grze turniejowej nie było najwazniejsze a dokladnie w proporcjach 85% fart to skill 15% to by dużo cześciej zaliczał FT

  10. #1090
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    496
    Witam

    Ciekawa dyskusja wiec i ja dwa zadania napiszę. Uważam, że dobry gracz grający solidnego pokera jest w stanie odpaść z turnieju przy bad beacie lub coinflipie i taki właśnie gracz prędzej czy później będzie dochodził bardzo wysoko w turniejach.
    Niestety u mnie to jest tak i pewnie u wielu innych graczy również, ze po kilku godzinach grana przychodzi lekkie znudzenie, jakiś głupi blef i out. Jestem pewien, że gdyby nie własne błędy żaden soft nie blokował by mojego częstszego doczłapywania się do FT. Oznacza to nie mniej nie więcej tylko tyle że cały czas należy nad sobą pracować i siadając do gry w turnieju skupiać się na nim, aż do utraty ostatniego chipsa

    Pozdrawiam