Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
  1. #1
    Czy ja mam takie wrazenie, czy nietylko, ze wiekszosc oprogr. kocha niespodzianki, zwiedzilem juz mase i zauwazylem jedna prawdilowosc: jak najbardziej ekstremalne rozwiazania. Podam pierwszy lepszy przyklad z przed 5 minut... turniej z pula 5000$ (ostatnie chwile)- przed flopem podbicie ze strony przeciwnika wchodze z karta 86, FLOP: 862 ja ALL-IN przeciwnik z A3 rowniez All-IN i co sie pojawia na stole ? 33. Ok, takie sytuacje zdazaja sie, lecz w wirtualnym świecie to jest nagminne, bardzo mnie to oslabia, bo praktycznie zawsze majac na Flopie ok 90% moge spokojnie kliknac Fold z gory wiedzac co stanie sie dalej... Na moje ok wiekszosc z oprogr. nastawione jest wlasnie na takie rozwiazania, mozliwe by uatrakcyjnic gre

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    to nie wiedziales o tym ze softy sa poustawiane??????????
    szczegolnie niskie limity sa poustawiane bo stoly nl10 i nl25 maja wielu obserwatorow i zeby nie odchodzili oni od monitora to sie serwuje ciekawe rozdania. bo np. takich nl40000 nie trzeba ustawiac bo graja gwiazdy i to na gwiazdy sie patrzy jak graja a jak sie oglada nl10 to sie patrzy na niespodziewane akcje w rozdaniach, lucky riviery itp.

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    na jakim serwerze taka niespodzianke miales

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    całkiem niezły LOT, mysle ze ma szanse

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    379
    Też coś takiego zauważyłem na EverestPoker gdzie gram od jakiegoś czasu. Aby się upewnić zainstalowałem 20 innych softów i co? Zagrałem 10k rozdań i 95% z nich wygrywały układy z szansą 8-20% na flopie.
    Przeanalizowałem sobie to wszystko i doszedłem do wniosku, że to ja zacznę grać z tymi zdominowanymi układami.
    Skutki oszałamiające! - pierwsze rozdanie na próbę (zaczynałem od Nl25), wchodzę z J4 w raise 2$, flop 48A więc nie jest źle. Wrzucam allin, przeciwnik pokazuje A8, turn i river: 44
    Zadowolony skutecznością nowego systemu rozpoczynam niesamowitą szarżę. Soft wciąż jest po mojej stronie, a ja zadowolony tylko obserwuję jak account balance rośnie.
    W 2 wieczory przeniosłem się z NL25 na NL400. Miałem o tym nie pisać, bo w końcu prawdziwy grzybiarz nie zdradza swoich miejscówek, ale nie chciałem być taki samolubny.
    Pozdrawiam i życzę szczęścia w grze.

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    So sick !!!!!!!!!

    Wszedles w podbicie z 86 i przegrales rozdanie ??????


    To musi byc cos ustawione

    LubieCukieri ma racje ja tez gram teraz tylko zdominowane rece

  7. #7
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    659
    Ja gram na sit outcie i tez do przodu

  8. #8
    cukierkowy chlopcze to moze jakies dowodziki twoich wspanialych osiagniec?

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    poker
    Posty
    517


    tu masz dowod marc inku

    a tu masz zdjęcie cukierkowego chłopczyka ze wsopa:


  10. #10
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    659
    Hahahahaha Nice Job Lucky :d

    ALe czemu wkleiles tu Krzysia Fergusona a nie LubieCukierki ? lol