Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22
  1. #11
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    nie ma nic wspólnego

  2. #12
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    w kraju gdzie 1/3 ludzi nie wie co czyta i nie rozumie wiadomości i gdzie 1/2 ludzi nie wie że stanowi 50% społeczeństwa nic nie zwojujecie, dla mnie ok, im niej ludzi wie tym lepiej, mam to w dupie generalnie, bardziej interesuje mnie jak szybko karta do mnie przyjdzie w chwili obecnej... no i rzeczywiście, w takich programach kocham jasno i krystalicznie sforumułowane pytania na które jest tylko jedna właściwa odpowiedź

  3. #13
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    267
    Cytat Zamieszczone przez Barry Zobacz posta
    czy ten program ma w ogóle coś wspólnego z pokerem oprócz nazwy?
    blefuje sie i czyta przeciwnikow... Ogladalem to ze 2 razy nawet zabawne ale troche proste bo wystarczy nie naciskac przycisku a i tak wszyscy spasuja

  4. #14
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    a jak odpowiedzieli na to pytanie??
    wybral ktos kolor??

  5. #15
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    220
    ja oglądałem ten program (co prawda na kacu. odpowiedź była prawidłowa.
    NIe było podanych nazw układów, tylko 4 zdjęcia z kartami tworzący mi układ. jeden z układów dawał fulla, jeden dwie parki, jeden strit, a jeden flush... ale od 9 -K wiec byl to straigh flush i odpowiedz, że to najwyżsy układ sie zgadza.

  6. #16
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Holy Donks Island
    Posty
    313
    Cytat Zamieszczone przez matisPL Zobacz posta
    ja oglądałem ten program (co prawda na kacu. odpowiedź była prawidłowa.
    NIe było podanych nazw układów, tylko 4 zdjęcia z kartami tworzący mi układ. jeden z układów dawał fulla, jeden dwie parki, jeden strit, a jeden flush... ale od 9 -K wiec byl to straigh flush i odpowiedz, że to najwyżsy układ sie zgadza.
    Sory w takim wypadku, ale nie wiem jak ogladałeś ten program i co w nim na kacu widziałeś. Występują w nim zawsze 3 odpowiedzi (a Ty podajesz 4). Dodatkowo nigdy nie widziałem do zadnego pytania rysunków pomocniczych - do tego też nie było. Była sucha treść i tyle - jak pisałem bez wyszczególniania od ilu kart poker miałby się zaczynać.

    Co do odpowiedzi prawidłowych: były chyba dwie(na 5 uczestników).Ale wśród graczy były niezbyt rozgarnięte baby, które pewnie nie rozróżniłyby dwóch par od fulla, tak więc mogły zaznaczać na chybił trafił.

  7. #17
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    595
    ja pamietam ze 5/5 osob zaznaczylo kolor

    z kolega pokerzysta stwierdzilismy, ze jako jedyni stracilibysmy punkty na pytaniu z pokera

    a po zobaczeniu odpowiedzi ciezko byloby zachowac kamienna mine i nie zakrzyknac wtf

  8. #18
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    100
    Cytat Zamieszczone przez electer Zobacz posta
    ja pamietam ze 5/5 osob zaznaczylo kolor
    Oby jak najwiecej takich ludzi grało w pokera

  9. #19
    Ja grałem w 5CD ale tam było normalnie.5Cd od 9 to jakaś inna odmiana czy co ? co to wogole jest?

  10. #20
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    151
    bo od 9 to taki polski poker