Zobacz wyniki ankiety: czy jestes za wprowadzeniem zakazu palenia przy stoliku podczas turnieju?

Głosujących
49. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    31 63.27%
  • nie

    16 32.65%
  • nie mam zdania

    0 0%
  • ale o co chodzi?

    1 2.04%
  • przepraszam czy tu biją?

    1 2.04%
  • mam to w ...

    0 0%
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 53
  1. #21
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    121
    Może pomyślicie o tym, że paląc zatruwacie nie tylko siebie, ale i innych.

  2. #22
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Malta
    Posty
    627
    Cytat Zamieszczone przez Rabbit
    Panie Ownerek to trochę nie na miejscu takie pytanie się: czy można zapalić ? - a gdyby ten ktoś się obraził że nie życzysz sobie aby palił przy stoliku ?
    Rownie dobrze moglbym sie obrazic, zadajac pytanie, czy moge zjesc przy stoliku i slyszac odpowiedz odmowna.

    pozdro

  3. #23
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Ja moglbym zapytac o cos jeszcze innego , i na pewno bym uslyszal odpowiedz odmowna, no ale ... chyba bym zrozumial i sie nie obrazil

  4. #24
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Bełchatów
    Posty
    217
    hehe DOLI czy miałeś na myśli to : czy mogę się zjebać ?

  5. #25
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Brawo Sherlocku .

    ps. Wiem, wiem, nie wypada mi

  6. #26
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    418
    Cytat Zamieszczone przez pomyk
    Może pomyślicie o tym, że paląc zatruwacie nie tylko siebie, ale i innych.
    Dobrze, że w końcu ktoś to zauważył, bo zaczęły mnie wkurzać gadki o dyskryminacji itp.
    Oczywiście jestem palący i jestem za tym, żeby dalej była możliwość palenia Albo możemy zrobić, że tylko dwa miejsca po bokach dealera są dla palących :lol:

  7. #27
    Dołączył
    Mar 2004
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    417

    to mi przypomina pewna niesprawdzona historie o znajomych jadacych na "wypoczynek" nad morze.
    przelew zaczeli jeszcze w samochodzie.
    tylko, zeby bylo bezpiecznie i zgodnie z prawem to Ci z tylu pili normalnie, pasazer obok kierowcy tylko co druga kolejke, a kierowca wcale.
    i co godzine zamieniali sie miejscami.

    btw:
    jak ktos tu zauwazyl, a ktos inny zauwazyl, ze ten pierwszy ktos to zauwazyl i tez to zauwazl: palenie szkodzi!
    nie widze szansy wprowadzenia zakazu na turnieju w pubie, bo goscie "pubowi" i tak beda jarac, ale tlumaczenia w stylu dyskryminacja...
    przypomina mi sie kawalek z "chlopaki nie placza"
    - mozesz trzymac tego fajka nawet u siebie w dupie, ale nie w moim samochodzie.
    tak ogolnie to guzik mnie obchodzi czy ktos to lubi czy nie. sobie moze nawet wstrzykiwac budapren dozylnie, ale nie musi takimi smakolykami raczyc innych.

    o chesus, powiedzialem dupa? no to ban od Doliego jak zloto.

  8. #28
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    Papierosy są pyszne a dym ma właściwości lecznicze, co udowodnili juz bardzo dawno temu lekarze (w XIX wieku),
    wiec nie widze przyczyny dlaczego ma sie nas palaczy ograniczac.

    Poza tym pub to miejsce gdzie palenie jest dozwolone wiec nie wiem kto mialby mi tego zabronic, bo chyba konfiskata żetonow za to nie grozi?

    Wystarczy, ze kazdy palacz obieca dmuchac w sufit lub na bok i nikomu nie bedzie to przeszkadzalo (bo lokal i tak jest zadymiony)

  9. #29
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Taaa :]
    A full jest wyższy od karety...

  10. #30
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    389
    nie mialem przyjemnosci jeszcze grac z Wami natomiast "karta lubi dym" nie uwazacie ze cos w tym jest???
    jestem zdecydowanym zwolennikiem papierosa przy kartach :twisted: