Strona 33 z 92 PierwszyPierwszy ... 2331323334354383 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 321 do 330 z 920
  1. #321
    Gdybym wiedział, że to Krawiec to nie zdecydowałbm się na call po riverze lol hehe ; ).

  2. #322
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    To ty uzależniasz swoje decyzje od tego przeciwko komu grasz, a nie jakie masz karty na ręku??? No fajnie wiedzieć...

    Poza tym to czegoś nie kumam... Rodzice was straszyli Krawcem jak Dziadkiem Mrozem czy co??? Przeciez to normalny fiszunio, jak wielu innych

  3. #323
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    To ty uzależniasz swoje decyzje od tego przeciwko komu grasz, a nie jakie masz karty na ręku???
    Hm, myślałem, że właśnie na tym polega dobra gra w turnieju. Ale OCZYWIŚCIE PAMIĘTAJCIE, ŻE JA TAK NIE ROBIĘ, zawsze gram tylko nuts Część dobrych graczy uważa, że pierwszy etap gry w pokera to granie własnymi kartami, drugi to gra kartami przeciwnika, kolejny to już bardzo skomplikowany - co przeciwnik (który gra moimi kartami) myśli, że ja mam... Ale to już wyższa szkoła jazdy ...

    pozdr
    warsaw

  4. #324
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    Poza tym to czegoś nie kumam... Rodzice was straszyli Krawcem jak Dziadkiem Mrozem czy co??? Przeciez to normalny fiszunio, jak wielu innych
    Hehe, ja w powyżej wspomnianym turnieju miałem cały czas Krawca po swojej prawicy i z obserwacji jego gry mogę powiedzieć jedno :
    Szczęście sprzyja lepszym

    pozdr

  5. #325
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Cytat Zamieszczone przez Sharker Zobacz posta
    Hehe, ja w powyżej wspomnianym turnieju miałem cały czas Krawca po swojej prawicy i z obserwacji jego gry mogę powiedzieć jedno :
    Szczęście sprzyja lepszym

    pozdr
    No mówiłem, fiszunio Taki mniej więcej jak Warsaw Bereciarze!

  6. #326
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    moze ktso pamieta z poprzednich tyg. ile osob gra w czwratkowych turniejach??
    +25 czy nie zdaza sie zeby przyszlo tyle osob??

  7. #327
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    26
    2 tyg. temu w czwartek było 47 osób - ponoć rekord, tydzień temu bodajże 27

  8. #328
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    warszawa
    Posty
    150
    dla stałych bywalców mam dobrą wiadomośc KAFLOWI kończy sie zakaz i razem z skorpionem będą dominowac FT



    ps zakaz dostał za podkładanie zetonów na BJ

  9. #329
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Czy w tygodniu 21-26 sierpnia turnieje odbywaja sie normalnie, czy tez jest jakas zmiana i grane jest cos innego?

    Pepone

  10. #330
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Cytat Zamieszczone przez fop690 Zobacz posta
    dla stałych bywalców mam dobrą wiadomośc KAFLOWI kończy sie zakaz i razem z skorpionem będą dominowac FT

    ps zakaz dostał za podkładanie zetonów na BJ
    Oj, to dobrze. Już zaczynałem tęsknić...