Strona 11 z 92 PierwszyPierwszy ... 9101112132161 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 920
  1. #101
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    208
    Cytat Zamieszczone przez rami Zobacz posta
    mam nieodparte wrazenie, ze wczoraj w trakcie turnieju nikt sie nie czepial okularow, a ze dwie osoby uzywaly (moze nie non-stop, ale jak juz weszly do gry jakiejs to zakladaly razporaz).
    w turnieju jest to dozwolone.. chodzi o gry cashowe..
    MIPI

  2. #102
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    186
    faktycznie dziwny zakaz

  3. #103
    Byl Steve Davis przy jednym stoliku, John Higgins na drugim, a Graham Dott ogladal golf w tv.
    Od Higginsa wygralem 600zl w omaha, kiedy jemu river przyniosl kolor a mi fulla

  4. #104
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    276
    MIPI

    PO KIEGO DIABLA CYTUJESZ TEKST KTORY JEST TUZ PRZED TWOJA ODPOWIEDZIA ??? (zreszta ten sam "numer" robi wielu innych forumowiczow !)

    Meczace .... czytam: ala ma kota

    a 2 posty nizej: "ala ma kota" as tez

    2 nastepne posty nizej: "ala ma kota" "as tez" i kubus ma kota

    itd....


    Mysle ze mozna odpuscic sobie cytowanie wypowiedzi, ktore sa niedaleko przed naszym postem.

    _______

    DeadBug (FAJNIE MIALES)
    Ostatnio edytowane przez Widus ; 18-06-2007 o 09:58

  5. #105
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    208
    Widus,

    teraz Ciebie nie zacytuuję ;P.

    Po pierwsze, rozdzieliłeś moją odpowiedź swoim postem (ale to był przypadek, zapewne w tym samym czasie pisaliśmy)

    Po drugie, post był na poprzedniej stronie, a z autopsji wiem że nie wszyscy czytają poprzednie strony ;P.

    A ja się pytam po co piszesz drukowanymi ;P
    MIPI

  6. #106
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    276
    po pierwsze: tym lepiej dla Ciebie, bo inaczej cytat bylby post za postem

    po drugie: tereferekuku... piszac odpowiedz nie wiedziales ze znajdzie sie na nastepnej stronie (nie ma informacji poczas pisania postu, ze znajdzie sie na nastepnej stronie) i dalej... sprzyjasz ludziom leniwym

    odpowiadam: zeby wskazac w moim poscie co jest w nim do zauwazenia na 1-szym miejscu
    Ostatnio edytowane przez Widus ; 18-06-2007 o 10:38

  7. #107
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    135
    Cytat Zamieszczone przez prawiczek Zobacz posta
    A ja dzisiaj w Hiltonie poczułem sie jak na ( conajmniej ) malta cup, po tym jak grając cash games ujrzałem gdy do naszego stolika dosiadł sie nie kto inny jak John Higgins.Żeby było mało to do stolika obok zasiadl Steve Davis a obok jakos obserwator stał Graeme Dott.Oczywiscie duża wrzawa, lekkie zbiegowisko wokół Panów i pobieranie autografów na czym tylko było można.Najlepszy był jeden z Cyganów :P brał autografy na banknotach 50 eurowych
    a mnie kurwa akurat wczorja nie bylo bo postanowilem sobei odpoaczac, ja pierdziele, ale pech. akurat snookerem sie troche interesuje i nawet prawei zalapalem sie na warsaw open na ktore przyjechali wszyscy ci panowie ale kto pomyslalm ze moglbym sobei z nimi na kaske pograc.

  8. #108
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    276
    WOY

    Lacze sie z Toba w smutku....

  9. #109
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Nie wiem o co chodzi paru osobom, które przyczepiły się, że niby ktoś wymaga wpuszczania do Olympica w klapkach czy krótkich spodenkach. Z obserwacji postów w tym temacie nie wynika nic takiego. Massca spytał po prostu czy można tam wchodzić tak ubranym czy nie. Kilka osób wypowiedziało się jak to wygląda w kasynach na świecie i tyle. Czy ktoś z nas napisał, że chce być wpuszczany w innym stroju niż zazwyczaj? Nie! Więc proszę skończyć ten temat...

  10. #110
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    135
    a poza tym w klapkach i krotkich spodenkach tez sie wejdzie
    sam bylem w krotkich spodenkach a gosci w klapkach widzialem co najmniej kilku wiec jesli ktos sie tego domaga to chyba nie ma po co bo juz to ma