Strona 7 z 26 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 258
  1. #61
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    386
    Przypominam, że turniej rozpoczyna się o 19.45, zapisy możliwe wcześniej u mnie lub w hattricku telefonicznie. Istnieje również możliwość dołączenia do gry podczas trwania pierwszej rundy blindów ale wiąże się to z koniecznością dopłaty 25 zł do puli turnieju.

    Informuję również, że w związku z zakupem sukna na stoły polecam nie trzymać napojów na stołach. W przypadku wylania czegoś na sukno winowajca jest zobowiązany do zapłaty 20 zł na pralnie chemiczną.
    Pozdro

  2. #62
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    To ja stawiam juice Banan&Porzeczka

    @Player~
    Żadnego piwa na stole, bo zbankrutujesz hehe

    Pozdr
    Reb

  3. #63
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    Cytat Zamieszczone przez mac-10 Zobacz posta
    Informuję również, że w związku z zakupem sukna na stoły polecam nie trzymać napojów na stołach. W przypadku wylania czegoś na sukno winowajca jest zobowiązany do zapłaty 20 zł na pralnie chemiczną.
    Pozdro
    No to Europa wkracza do Hattricka!! Żeby jeszcze tylko co poniektórzy przestali fishować to Bellagio normalnie!
    p.s. Ide o paluszki że Player przez w ciągu tego lub następnego turnieju coś rozleje

  4. #64
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    595
    moze ktos czyta forum z Hattricka teraz?

    widac realna szanse na stolik, jesli tak to jaki i szacunkowo kiedy?

    powodzenia, pozdrawiam

  5. #65
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Konin
    Posty
    186
    Chciałem napisać, że nowa punktacja jest bez sensu. To ta sama punktacja, która obowiązywała na pierwszej lidze i która się nie sprawdziła. Mac zanim coś wymyślisz spytałbyś się starszych stażem kolegów, a nie wymyślasz coś, co już zostało wymyślone i drogą ewolucji zastąpione przez nowe lepsze ( w tym miejscu przerwij na chwilę czytanie i zastanów się nad sobą ).

    Proponuje powrót do punktacji I4'owskiej, albo chociaż, do tej punktacji, która zastąpiła tą pierwszą.

    Obecna punktacja stawia gracza, przed istotnym dylematem. Czy grać zachowawczo i grać o punkty, czy może jednak podejmować ryzyko, aby zająć pierwsze miejsce i zgarnąć nagrodę. Punktacja promuje siedzenie i foldowanie, i będzie miała niezdrowy wpływ na grę w późniejszych fazach ligi.

    Pozdrawiam

  6. #66
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    600
    W mojej opinii Smolny masz racje , ze obecna punktacja nie jest doskonala , ale i tak jest o niebo lepsza niz ostatnia , gdzie ostatniego i 5go zawodnika dzielily 4 pkt i byla to nie tylko walka o kase , ale rownoczesnie o punkty i gdzie wystarczylo wygrac jeden turniej , zeby znalezc sie w mastersie ... Nie mam nic do zmian , ale najlepiej jesli wraz z krytyka przedstawi sie konkretna propozycje - moze zapozyczona z innej ligi czy ze stronki ... Pozdro

  7. #67
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    386
    Marcin zraniłeś mnie!!!!
    To ja robię co mogę żeby najlepszy gracz w wielkopolsce (czyli ty dla mniej kumatych) w końcu otrzymał puchar za zwycięstwo w lidze, zmieniam punktacje, dopisuje ci punkty po cichu i zabieram żetony twoim rywalom, a ty tak mi odpłacasz??

    Czuję się jakbyś wbił mi nóż w plecy

    W związku z powyższym po dogłębnym zastanowieniu się nad sobą rezygnuję z prowadzenia poznańskich lig pokerowych i odchodzę na nagłą choć konieczną pokerową emeryturę.

    ps. pisząc to zapłakałem klawiaturę, nawet nie wiecie ile kosztowała mnie ta decyzja, żegnajcie!!!!

  8. #68
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    Cytat Zamieszczone przez mac-10 Zobacz posta
    W związku z powyższym rezygnuję z prowadzenia poznańskich lig pokerowych i odchodzę na nagłą choć konieczną pokerową emeryturę.
    Marcin, jeśli to się potwierdzi, masz u mnie piwko na każdym turnieju i nie będe także Cię blefował ani raisował Twoich blindów.

    Swoją drogą szkoda trochę. Nikt tak jak Mac-10 nie potrafił krzyknąć: "zmiana blindów 20-40"

    Pozdro

    p.s. odnośnie punktacji to imo nie jest taka zła a w porównaniu do i4owej lepsza nawet. premiuje dobre granie a nie tylko regularne przychodzenie i nie daje niesamowitej przewagi zwycięzcom turniejów.
    Ostatnio edytowane przez sinobrody00 ; 22-06-2007 o 12:18

  9. #69
    Dołączył
    Aug 2005
    Posty
    239
    Tak sobie mysle, ze znalezienie zlotego srodka, nie byloby chyba takie trudne. Przeciez wystarczy "rozciagnac" troszeczke obecna punktacje i jest git

    PS
    Cytat Zamieszczone przez mac-10 Zobacz posta
    ps. pisząc to zapłakałem klawiaturę, nawet nie wiecie ile kosztowała mnie ta decyzja, żegnajcie!!!!
    Eeee no chyba nie az tak wiele
    http://www.allegro.pl/item204145102_...rna_lodz_.html

  10. #70
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    600
    wzruszylem sie!! czyli nie wszyscy sa tylko twardymi zimnymi pokerzystami - sa tu ludzie czujacy i wspolczujacy cieplo wlalo sie szerokim strumieniem w moje serce ... PS kto wygral wczoraj?