Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Ile minimum trzeba rozegrać rąk aby statystyka agresywności była w miarę miarodajna i w przybliżeniu określiła mój styl gry?

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    30k++++++++++

  3. #3
    Jesli drastycznie nie zmieniasz stylu gry to ok 1k wystarczy.

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Myślę, że przesadą jest zarówno 30K+, jak i 1K. Powinno wystarczyć Ci ok. 5-10K, najlepiej w ciągu przynajmniej 50 sesji, tak, aby chwilowy tilt (który zdarza się każdemu, tylko z różną mocą) nie psuł obrazu całości. Przez tilt rozumiem tutaj "próbowanie czegoś nowego", czego zwykle nie grasz - bo np. złapałeś serię bad beatów albo lucky riverów i postanawiasz grać inaczej niż dotychas myśląc, że tak będzie fajniej

    pzdr

  5. #5
    Rozegrałem trochę ponad 1000 rąk - oceńcie jak to wygląda. Generalnie jadę lekko na minus.



    u gory suma bez preflopa a na dole z preflopem

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    267
    u mnie po ok 1k wyniki sa juz w miare realne, w sensiepodobne do tych co zawsze. Jesli chodzi o przeciwnikow to ich staty af notuje od ok 300-400 rozdan. Jesli chodzi o sam same staty to im wiecej tym lepiej Ostatnio nawet udalo mi sie zagrac dzien(3k rozdan) ze statami 7/3,5/4 i bylem +13bi, napewno karty odgrywaly duza role ale wierze ze dosc agresywna gra tez mi pomogla

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez 1kino1 Zobacz posta
    u mnie po ok 1k wyniki sa juz w miare realne, w sensiepodobne do tych co zawsze. Jesli chodzi o przeciwnikow to ich staty af notuje od ok 300-400 rozdan. Jesli chodzi o sam same staty to im wiecej tym lepiej Ostatnio nawet udalo mi sie zagrac dzien(3k rozdan) ze statami 7/3,5/4 i bylem +13bi, napewno karty odgrywaly duza role ale wierze ze dosc agresywna gra tez mi pomogla
    3 tys. rozdań - hardcore-owiec Mój rekord to ok 900.