Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: 100 NL 6max

  1. #1
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    386
    EverestPoker Game #1588431031: Table Dili-7 - $0.50/$1 - No Limit Hold'em - 17:41:44 - 2007/05/28
    Seat 2: hagar ($125.15)
    Seat 3: Eo. ($104.00)
    Seat 4: xelnaga ($60.55)
    Seat 5: autoexec ($69.40)
    Seat 6: philbrasil ($86.00)
    philbrasil posts the small blind of $0.50
    hagar posts the big blind of $1.00
    The button is in seat #5
    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to autoexec[ ]
    Eo. folds
    xelnaga folds
    autoexec raises to $3.50
    philbrasil calls $3.00
    hagar calls $2.50
    *** FLOP *** [ ]
    philbrasil checks
    hagar checks
    autoexec bets $11.00
    philbrasil calls $11.00
    hagar folds
    *** TURN *** [ ] []
    philbrasil checks
    autoexec bets $20.00
    philbrasil raises to $71.50 and is all-in
    autoexec calls $34.90 and is all-in
    Uncalled bet of $16.60 returned to philbrasil
    *** SHOW DOWN ***
    philbrasil shows [ ]
    autoexec shows [ ]
    *** RIVER *** [ ] []
    *** SUMMARY ***
    Board: [ ]
    philbrasil collects $140.30


    dobrze pograłem i pech czy coś zjebałem ?

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Cholera, chyba przeczekałbym tu turn węsząc slowplayowanego monstera. Kurwa, tylko czy nie byłoby to zbyt pasywnie? Sam nie wiem...

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    669
    Czasami czekam na turnie, czasami daję bet, ale najczęściej pasuję na ten c/r bez silnego reada. Dużo nie możesz tutaj pobić, a jest masa rąk które Ciebie niszczą po prostu. Dla mnie to jest standard fold na turnie, mimo że ten gracz zagrał też głupio, chyba że często robisz takie calle.

    Edit: Jeszcze się tak zastanawiam - dlaczego dałeś call? Co spodziewałeś się zobaczyć u niego? Q8, A9? Każda decyzja musi być przemyślana, a tu wydaje mi się, że było to coś w stylu "Mam TP, easy call!" Trzeba wykombinować czy jest coś z czym ten gracz zrobiłby c/r na turnie (swoją drogą bardzo mocne zagranie), a co jesteś w stanie pobić. Inaczej nie ma sensu sprawdzać dla zasady.

    Edit 2: Teraz widzę, że miałeś niezłe oddsy na call, ale tak czy inaczej to, co napisałem powyżej jest aktualne.
    Ostatnio edytowane przez player ; 28-05-2007 o 20:29

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    check na turnie, w rozdaniu fold, bo co bijemy?

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    QJ jest zdecydowanie bardzo podejrzana reka, dlatego ja przy oporze przeciwnika zazwyczaj rozgrywam ja dosc pasywnie. Jak już dałeś taki ogromny bet na flopie, to na turnie na moje trzeba juz przystopowac i zobaczyc co bedzie sie dzialo na riverze - szczegolnie, ze masz pozycje.

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    nie dawaj rezultatow na przyszlosc

    ale bardzo czesto daje check na turnie. mozna dzieki temu wyciagnac dodatkowego beda od middle paira albo sprawic ze gosc bedzie blefowac river z nietrafionym drawem. ale ogolnie dalbym troche mniejszy bet na flopie przy takich stackach i potem bet na turnie bylby rowniez odpowiednio mniejszy.

    tak jak zagrales mysle ze da rade spasowac na turnie. mimo takich dobrych oddsow mysle ze mozna to spasowac. check/call na flopie i check/raise na turnie to baaaardzo silne zagranie. i wydaje mi sie ze KQ to najslabsza reka z jaka to robi. czasem moze mocne drawy jak jest tricky albo donkish ale z tymi by zdecydowanie raisowal juz na flopie moim zdaniem.

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    350
    Bardzo porządnie rozegrane. Miałeś pecha, że zlapaleś tego drawa w turnie.

    DuzySlon

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    669
    Teraz dopiero się zorientowałem, że turn to T. Wcześniej mi się uroiło, że to 5. W takim razie dałbym o wiele częściej check na turnie, bo ta karta uzupełnia sporo jego potencjalnych rąk. Po c/r standard call.

  9. #9
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    386
    dziwie się ze tyle osób twierdzi ze check na turn. mówi się tyle o agresywnej grze a wy radzicie check? przecez na turn mam mega mocną ręke.

    co philbrasil moze mieć grając check call, check ? tylko jakies drowy
    wątpie żeby grał tak monstera, przy tak nieziemsko drowujacym boardzie, musiałby mieć pewność że uderze na turnie, a ja tu być może tylko kradne blindy, ( z Buttona raise po tym jak wszyscy PF fold)

    turn mu strina nie dał (co najwyżej drugą parę), bo z gutshotem nie callował by overbeta

    w takim razie jedyne co dla mnie może mieć to jakieś combo draw które na turnie bije, i ten allin czytam na jakiś akt rozpaczy
    poza tym musze włożyć tylko 34$ do 100$ w puli więc easy call

    koleś mnie musiał ładnie rozczytać i zagrał tricky, ale o tym to się dowiedziałem dopiero po wszystkim
    Ostatnio edytowane przez autoexec ; 30-05-2007 o 09:04

  10. #10
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    972
    W miarę dobry bet na turnie (dałbym raczej 15$) ale po jego all inie - moim zdaniem fold.

    Rozumiem że byłeś jak zwykle po kilku głębszych


    Rafałku znowu te DAMY ! ! ! !!
    Ostatnio edytowane przez ŁysyUMF ; 30-05-2007 o 09:23