Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Jak długo?

  1. #1
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    Mam pytanie jak długo trwały wasze serie bez zadnej wygranej?
    Jestem ciekawy poniewaz juz potroiłem swoj poczatkowy bank wszystko szło ładnie pieknie az tu nagle ktos mi włączył bloka(pewnie moja starsza bo sesja idzie )i nic, od dwóch tygodni nic nie wygralem, a bad beaty takie trafiałem ze chyba juz mnie nic nie zdziwi w tym pokerze.To normalne?

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    tak to normalne

    stosuj się do BM i będzie wszystko ok

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    379
    Ktoś tam się żalił, że od 4 miesięcy non stop przegrywa.

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Northampton
    Posty
    278
    [QUOTE====ziom===;99553]Mam pytanie jak długo trwały wasze serie bez zadnej wygranej?
    QUOTE]

    Lepiej przygotuj sie na dlugie okresy bezkarcia bo wedlyg mnie jest to nieuniknione. Jesli bedziesz gral dobrze to i tak bedziesz na plusie ale to nie jest praca gdzie idziesz co dzien i co miesiac wyplata gwarantowana.

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    669
    Poszukaj na forum - powinieneś znaleźć kilka tematów związanych z Twoim pytaniem. Jeżeli grasz od niedawna to jeszcze wiele rzeczy przyprawi Cię o silny ból głowy w pokerze. A jeżeli teraz odczuwasz niepokój i frustrację z powodu przegranych to moim zdaniem powinieneś skupić się na sesji, jeżeli Ci na niej zależy. Do intensywnej gry wróć po egzaminach, kiedy będziesz mógł się całkowicie skupić na pokerze. W ten sposób unikniesz sytuacji, gdzie będziesz chciał pogodzić gonitwę za przegranymi z uczeniem się do egzaminów, co najczęsciej skończy się porażką na obu frontach. Ja ostatnio przegrywałem przez ponad 33k rozdań, więc coś takiego może czasami trwać całkiem długo.

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554

  7. #7
    Mimo ze jestem na turniejach do przodu na przekroju 2 lat to przez od 4 kwietnia do 2 maja nie wygralem ani grosza grajac prawie codziennie po 3 turnieje.Prawdopodobienstwo wskazywalo ze bedac nawet wyjatkowo slabym zawodnikiem to w okolo 70-80 turniejach powinienem cos wygrac! Az tu po 28 dniach odegralem sie z nadwyzka w jednym turnieju zajmujac drugie miejsce.Takze bez obaw,ocenisz swoja gre po okolo 1-2 latach.Wtedy powinienes odpuscic jak bedziesz do tylu.

  8. #8
    cytaty:

    "od 4 kwietnia do 2 maja nie wygralem ani grosza grajac prawie codziennie po 3 turnieje"

    "Ja ostatnio przegrywałem przez ponad 33k rozdań"


    Niewiarygodne! Skad wy bierzecie tyle motywacji (lub pieniędzy) żeby przetrwać takie downswingi? Ja po przegraniu 7$ w 5 dni myślałem już o skończeniu z pokerem

  9. #9
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    ok dzieki wielkie ,to troche boli ale jesli mowicie ze to normalne no to nie pozostaje mi nic innego tylko sie przyzwyczaic i liczyc na to ze nie bedzie trwało pół roku
    pozdro