Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 79
  1. #61
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    Tak jak wspomnialem w watku liga pokerowa...


    Od 20 min nie moge sie dostac na paradise'a a zaplacilem wpisowe do 2 turniejow.

    Wiec nie pozostalo mi nic innego jak zwrocic sie o zwrot wpisowego ($44) albo anulowac turnieje (jak to sie robi np w przypadku wczorajszej ligi).

    Nie mam wiecej pytan

    EDIT:

    probowalem 50 min sie logowac, juz i tak pewnie mnie blindy zjadly.
    Zaplacilem za cos, czego nie otrzymalem...

    Ciekawe jak sie odniosa do mojej prosby


    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez som ; 04-09-2007 o 16:10

  2. Som pisz do mnie na priv, zwrócę Ci tę kase, jeszcze raz przepraszam za problemy związane z naszymi przenosinami do nowej siedziby

  3. #63
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    Jakby mozna bylo zamienic te $44 dolary na zetony byloby super ) No ale nic

    Podoba mi sie, ze dbacie o klientow, nawet takich szarakow jak ja

  4. #64
    Dołączył
    Dec 2004
    Przegląda
    Podkarpacie
    Posty
    267
    Mam pytanie odnosnie dzisiejszego turnieju CZ, PL, RU Free1200$.
    Widze, ze jest masa osob, turniej na haslo, jednak nigdzie nie moge odnalezc informacji o warunkach gry w tym turnieju.
    Moze mi ktos pomoc?

  5. Freeroll $1200 był skierowany do określonej bazy i zaproszenie z hasłem zostało wysłane za pomocą emaila.

  6. #66
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    8
    a ja mam takie pytanko: czy macie turnieje na wzor shootoutow z pp?
    tzn. z kilkoma rundami z ktorych do kazdej nastepnej awansuja po 3 osoby z kazdego stolika i kazdy awans jest platny(tzn. nagradzany)

  7. Tomekk w tej chwili niestety nie mamy

  8. #68
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    8
    jeszcze jedno pytanie, jestem od niedawna na Pardisie takze prosze o wyrozumialosc
    chodzi o to ze wygralem jakies satelity i co mam teraz zrobic zeby sie zagrac w tych turniejach do ktorych wejsciowki wygralem: tzn. czy kiedy sie one uruchomia to automatycznie otworzy mi sie okno turniejowe czy musze kliknac register i sie zarejestrowac, czy jeszcze jakos inaczej? i czy kiedy te turnieje sie pojawia w lobby to bede je mial jakos zaznaczone, bo nie bardzo pamietam do jakich turniejow byly te wejsciowki(a moze moge gdzies to znalezc?)
    z gory dzieki za pomoc
    pozdrawiam

  9. #69
    Dołączył
    Nov 2007
    Przegląda
    Jastrzębie Zdrój
    Posty
    143
    przeważnie te turnieje do których jesteś zarejestrowany są pogrubioną czcionką a jak wygrasz satelite to cie automatycznie rejestruje.

  10. #70
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    121
    Gdzie można znaleźć całą tabele MTT Leaderboard?