Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 79
  1. #41
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    557
    Jakie jest hasłoo do sobotnich turów dla Polaków (1000$$$) ?????

  2. #42
    Cytat Zamieszczone przez robu5t Zobacz posta
    Wszystko chodzi fajnie, tylko jezeli chodzi o mnie to najgorsza rzecza jaka mozna bylo zrobic to nie zaimplementowac mozliwosc zmiany rozmiaru okna ze stolikiem (chyba, ze jest to gdzies ukryte). Zeby pograc na wiekszej ilosci stolow musze ustawiac rozdzialke 2048x1536 a i wtedy okna najezdzaja na siebie. Reszta jest ok, zwlaszcza gracze .
    pozdrawiam
    robu5t
    To juz prośba do BossMedia, mam nadzieję że kiedyś to sie zmieni, bo to się robi powoli standard wśród bardziej znanych pokerroomów.
    Pzdr
    M.

  3. #43
    Zdecydowanie popieram Soprano!Musicie zalozyc jakis sklepik i oczywiscie wymiana FPP na wjazdy do wiekszych turnieji!
    Pozdro

  4. #44
    Dołączył
    Mar 2005
    Posty
    19
    Baaardzo daawno sie nie logowalem do pokera sportingu, ale dzisiaj cos mnie pokorcilo i widze ze w prawym gornym logu oprogramowania mam: Pending bonus: 100$ . To znaczy ze przysluguje mi bonus powitalny?

  5. #45
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    11
    Ponawiam pytanie poprzednika. Ostatnio dokonałem pierwszej wpłaty i również mam Pending bonus 100$. Kwestia w tym, że konto w kliencie pokera mam od dawna, i jak mnie poinformował miły człowiek na LiveChcie żaden bounus od wpłaty mi nie przysługuje...

  6. #46
    ja mam identyczną sytuację jak int0xicated również konto mam od jakiegoś czasu, a pieniądze wpłaciłem pierwszy raz niedawno więc chyba rónież mi się bonus nie należy a mimo to mam 100$ Pending bonus 100$

  7. #47
    Ja mam to samo, tylko że peting bonus u mnie to 72$, a więc o co chodzi?

  8. #48
    Dołączył
    Mar 2005
    Posty
    19
    Ja juz chyba wiem o co chodzi. To jest bonus za raked hands, a nie bonus powitalny. W zakldace support oprogramowania paradise klikam na Bonus Information i tam jest napisane ile trzeba zagrac aby dostac bonusa .
    Ostatnio edytowane przez chopinos ; 05-07-2007 o 18:42

  9. #49
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    332
    A ile trzeba rozegrać raked hands żeby przysługiwał ten bonus? U mnie w tym miejscu jest tylko info że nie mam żadnych bonusów. Powinno być napisane że np. jeszcze 10000 RH i będzie ileś tam $ bonusu

  10. #50
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    198
    Czy te codzienne freerolle : beat the RUSH i RUSH for free już się zakończyły,bo nie widzę ich w swoim lobby?? :/