Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 79
  1. #31
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    241
    Witam,

    Czy ktoś z was wypłacał kasę przelewem na konto w mBanku? Jeśli tak to:

    1) Ile czasu idzie taki przelew?
    2) Czy kasa doszła "w nienaruszonym stanie" czy pobrana była jakaś prowizja, jeśli tak to jaka?

    ---- I PYTANIE DO MASSKI ---- ;>

    Dokonując przekazania kasy z konta SBT do paradise jest tam pole "Bonus code (if applicable)". Czy jakikolwiek kod jest "applicable" dla Polaków? Bo czytałem na angielskich stronach że są dostępne takie kodowe bonusy w paradise poker

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez SirMario ; 04-06-2007 o 13:24

  2. #32
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    166
    Jakie formalnosci trzeba wykonac aby moc otrzymac wyplate? (Chodzi mi o wysylanie dokumentow tozsamosci, wymagany depozyt aby cos wyplacic itp.) Oraz jakie jest minimum do wyplaty?

  3. #33
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Minimalna kwota wypłaty to 80pln. Wpisujesz na jakie konto itp. i wypłacasz, bez prowizji.

  4. #34
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Górno
    Posty
    224
    Cytat Zamieszczone przez konrad1000 Zobacz posta
    a jak to jest z wyplata? bo zazadalem kaske na MB ale nic nie odjelo z konta ani nie dostalem zadnego potwierdzenia na maila
    i teraz nie wiem czy tak ma byc czy cos nie tak i zazadac jeszcze raz ???
    juz kasa na MB czyli wszystko OK

  5. #35
    Dołączył
    Mar 2005
    Posty
    19
    Jak jest z tym bonusem 100$? Czy mnie obowiazuje jesli wczesniej gralem w pokera na sportingbet, ale jeszcze na starym sofcie? Jaka jest minimalna wplata bo zapomnialem :P?
    Ostatnio edytowane przez chopinos ; 05-06-2007 o 13:15

  6. #36
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Można jakoś w nowym Paradise tak jak w innych roomach aktywować Time Bank, czyli dodatkowy czas na zastanowienie?

  7. #37
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    5
    Witam,przepraszam za glupie pytanie ale nie moge znales Ligi Pokerowej.Wchodze w "Multi turney" w zakladke "freeroll"...Prosze o pomoc...

  8. #38
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Nazywa sie "pokerliga free" albo "pokerliga 10RH"
    dziwne że nie możesz znaleźć, ale na paradise dziwne rzeczy sie dzieją... mi się nie zapisują HH i nikt mi nie chce powiedzieć dlaczego

  9. #39
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    5
    Tak sie kiedys nazywalo,wiem i nie bylo problemu...Po polaczeniu nie moge znalesc...Przegladam wszystkie freerolle i nic...kurde chyba nie jestem jeszcze slepy...

  10. #40
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    240
    Wszystko chodzi fajnie, tylko jezeli chodzi o mnie to najgorsza rzecza jaka mozna bylo zrobic to nie zaimplementowac mozliwosc zmiany rozmiaru okna ze stolikiem (chyba, ze jest to gdzies ukryte). Zeby pograc na wiekszej ilosci stolow musze ustawiac rozdzialke 2048x1536 a i wtedy okna najezdzaja na siebie. Reszta jest ok, zwlaszcza gracze .
    pozdrawiam
    robu5t