Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 79
  1. #21
    Cytat Zamieszczone przez don_kamillo Zobacz posta
    Czy jeśli zacząłem zbierać RH w bonusie powitalnym 100$ na sportingbet, to RH z Paradise Poker doliczą mi się?
    Tak.
    ..................

  2. #22
    Cytat Zamieszczone przez kepucz Zobacz posta
    Wszystko ladnie i pieknie,tylko niepotrzebny jest ten przyciemniony czarny pasek idacy przez nick gracza i ilosc zetonow,czasem trzeba sie dobrze wpatrzec zeby zobaczyc ile sie ma zetonow,przydalo by sie to zmienic ale ogolnie zmiana na plus.

    Pzdr
    Dzieki za spostrzeżenie, zbieramy takie uwagi ze wszystkich rynkow, moze uda sie zrobić mały retusz z BM, chociaz nie obiecuje na 100%.

  3. #23
    Cytat Zamieszczone przez Mr_Andrew Zobacz posta
    Dzięki Soprano za info, ale na tej stronie pokazuje mi się komunikat, że mojego PINu nie ma w bazie...Znalazłem jeszcze jeden adres, pod którym podobno można sprawdzić stan swoich rh, ale też nic z tego nie wyszło. W końcu dziś, po godzinnym oczekiwaniu, udało mi się złapać konsultanta na live czacie, który z kolei potrzebował około 15 minut żeby znaleźć informacje o stanie moich rh...ech...nie ma lekko
    Andrew, sorry za takie akcje, ale te dane sa aktualizowane ręcznie przez naszych ludzi z supportu i w weekend jest mala przerwa w dostawie.

  4. #24
    Cytat Zamieszczone przez IrasOln Zobacz posta
    Witam wszystkich.Mam pytanie czy jak juz mam konto na sportingbet i robilem na nie wczesniej depozyt to moge teraz zrobic depozyt na paradise i skorzystac z promocji 100$ dla nowych graczy czy paradise jest polaczone ze sportingbet i nie ma takiej mozliwosci?
    Jesli miales konto w SBT a nie grałeś w pokera na nim - tak. Jeśli już na tym koncie graleś w pokera, to nie. Bonus Powitalny jak nazwa wskazuje jest dla nowych graczy.

  5. #25
    Cytat Zamieszczone przez Alvinek Zobacz posta
    Trzeba wyslac maila na poker_pl@sportingbet.com ze zrobiles 1000rh Nie wiem tylko czy dalej ten mail jest aktualny skoro mamy teraz paradise a nie sporting
    Wszystko jest aktualne to co bylo w maju, w razie wątpliwości powinnien je rozwiać nasz Dział Obsługi Klienta, dostali wyraźną informację, że każdy kto zaczął pracować nad bonusem powitalnym ma do niego prawo do konca maja. Adres mailowy się zgadza jak najbardziej!

  6. #26
    Cytat Zamieszczone przez don_kamillo Zobacz posta
    Mógłby ktoś jasno napisać jak wygląda kwestia tego bonusa powitalnego na SportingBet???? Czy zostanie on wypłacony?
    Miałem ugrane 300RH i przeniosło mnie do Paradise...
    Bonus zostanie wypłacony zgodnie z wcześniejszym regulaminem.

  7. #27
    Cytat Zamieszczone przez mabud7 Zobacz posta
    ja mam takie zasadnicze pytanie grywale sobie na paradise i jak sie polaczyli nie mam zialonego pojecia jak przelac kase na netellera ... boo wymagaja jakies swifty ibany itd itd w starym sofcie tego nie bylo ...

    i czy jest mozliwosc pzelania na netellera? jesli tak to jak ? i czy z tym wiaza sie jakies opl
    Kasę przelewasz na netellera normalnie, z poziomu strony WWW. Ostatnio sam wypłacałem w ten sposób i zadnych swiftów nie pamiętam ? Trzeba tylko tak jak wszędzie podać numer konta Netellera i secury code Netellera. Wejdź na www.sportingbet.pl / zaloguj sie / zajrzyj do sekcji Wypłaty. W razie czego - dzwon do działu obsługi klienta!

  8. #28
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    Witam,

    2 pytania:

    Czy sportingbet Polska ma w planach cykl turniejow na podobnej zasadzie jak to mialo miejsce w 2006 ? - nazywal sie chyba turniej masters z finalem offline.

    Czy juz wiadomo jakie zmiany beda w czerwcowej Lidze Pokera?


    Pozdrawiam

  9. #29
    Widze, ze planowane jest jakies ciekawe zastosowanie dla FPP ... ale czy juz cokolwiek jeste..jakies wpisowe na turnieje, a jezeli tak to gdzie to znlesc w lobby, bo osleplem

    pozdrawiam

  10. #30
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Górno
    Posty
    224
    a jak to jest z wyplata? bo zazadalem kaske na MB ale nic nie odjelo z konta ani nie dostalem zadnego potwierdzenia na maila
    i teraz nie wiem czy tak ma byc czy cos nie tak i zazadac jeszcze raz ???