Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 79
  1. #11
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    5
    Zobaczymy. Ja przelalem tam kase i gram. Jak dostane jakis bonus to ci powiem

  2. #12
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    Po wyrobieniu 1000rh ten bonus majowy (czy jak on sie nazywal, jeszcze ze sportingbetu) mial byc przyznawany automatycznie czy trzeba bylo gdzies maila napisac? Wszystkie tematy sie poszly j... i nie wiem co i jak.

  3. #13
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    38
    Trzeba wyslac maila na poker_pl@sportingbet.com ze zrobiles 1000rh Nie wiem tylko czy dalej ten mail jest aktualny skoro mamy teraz paradise a nie sporting

  4. #14
    Mógłby ktoś jasno napisać jak wygląda kwestia tego bonusa powitalnego na SportingBet???? Czy zostanie on wypłacony?
    Miałem ugrane 300RH i przeniosło mnie do Paradise...

  5. #15
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    279
    NO ja nie mogę się zalogować wywala mnie a co do kolorów to nie podobają mi się tz. nie podoba mi się te kółka graczy na sportingu było lepiej aaaa i jeszcze jedno trudno jest zauważyć opisy graczy zmieńcie kolor z zielonego na np czerwony który można szybko zobaczyć.

  6. #16
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1
    ja mam takie zasadnicze pytanie grywale sobie na paradise i jak sie polaczyli nie mam zialonego pojecia jak przelac kase na netellera ... boo wymagaja jakies swifty ibany itd itd w starym sofcie tego nie bylo ...


    i czy jest mozliwosc pzelania na netellera? jesli tak to jak ? i czy z tym wiaza sie jakies opl

  7. #17
    W sprawie SWIFTów i IBANów zadzwoń do swojego banku na infolinię i Ci podadzą.

  8. #18
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    186
    Lub sprawdz w internecie przy pomocy pana googla

  9. #19
    Cytat Zamieszczone przez Soprano Zobacz posta
    ja mam pierwsza sugestie:

    wypierd**** stoliku TURBO
    To nie my, to BossMedia. Ale zgłoszenie zostało przyjęte i przekaże do nich. Dowiem sie jak to sie przyjelo na innych rynkach.

  10. #20
    Cytat Zamieszczone przez Soprano Zobacz posta
    2 sugestia

    cos z tymi punktami trzba zrobic, bo nieczarujmy sie ale te obecne turnieje to zart
    jakis sklepik, albo wymiana na wjazdy do powaznych turnieji(live?)
    Tak jak wspominalem wczesniej, Centrala uruchomi parę incjatyw z tym zwiazanym, ale na razie chcieli miec pewnosc ze caly system dziala, punkty sa naliczane itd. Jak wiecie ta opcja pojawila sie w BM jakis czas temu a dopiero teraz zaczela dzialac, poza tym trzeba bylo bezbolesnie transferowac punkty graczom ze starego paradise'a co się udało na szczęście. Będę też próbował uruchomić lokalnie wykorzystanie tych punktów dla graczy z Polski.