Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25
  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Witam,
    Proszę o zgłaszanie tutaj najlepszego waszym zdaniem posta napisanego w maju. Zwycięzca dostanie 50$ od http://expekt.com
    Ostatnio edytowane przez Doli ; 25-05-2007 o 13:31

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    a tematyka pokerowa?
    maja o byc powazne czy cos w stylu LOTY ?

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    nieważne byle autorem był Doli

  4. #4
    Jesienią ubiegłego roku Wojsko Polskie postanowiło wziąć na przeszkolenie pewnego menedżera (35 lat) z pewnego dużego wydawnictwa.
    Szkolenie miało trwać, i trwało, tydzień.

    Obejmowało m.in. ćwiczenia strzeleckie. 8 osób z obsługi wyruszyło na wielką całodniową wyprawę z 10 potencjalnymi Rambo, aby ich douczyć w sztuce strzeleckiej.
    Najpierw jeden z dwóch magazynierów (ten, który był akurat trzeźwy) wydał im broń i amunicję. Szli, szli i szli, aż doszli. Załadowali amunicję. Przestawili karabiny maszynowe na ogień pojedynczy i oddali po trzy strzały. Wojsko nie miało bowiem więcej aminucji dla potencjalnych Rambo.

    Menedżer powrócił ze szkolenie leeko przepity. Mówił, że drugiego takiego tygodnia mógłby nie przeżyć.

    Na koniec pochwalił się, że po szkoleniu poinformowano go, że został szefem oddziału obsługującego przenośną stację radiolokacyjną. Szkopuł polega na tym, że nie zobaczył jej nawet na oczy, ponieważ jest tajna

    Niemniej w razie wybuchu wojny będzie ją obsługiwać.

    Czas absurdu nie minął chyba tak do końca zupełnie.
    Ostatnio edytowane przez Zorro34 ; 25-05-2007 o 01:09

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    378
    mnie się najbardziej podobał ten post

    W.A.Rebel
    Senior Member Zarejestrowany: Jan 2006
    Miasto: Roma
    Postów: 1317



    a ja mam oryginalne napisy do mojego HSP wydanego na dwuwarstwowej plycie Blu-Ray, ktora sobie ogladam na mojej nowo zakupionej konsoli PlayStation 3, podlaczonej pod projektor FULL HD. Specjalnie nawet jedna sciana mej wielkiej willi jest biala i pluskajac sie w mym podgrzewanym basenie ogladam nocami HSP w ogrodzie, zeby wkurzyc moich zawistnych sasiadow... oczywiscie w towarzystwie modelek z Hollywood Poker, wymienionych za PLAYER POINTS. Nawet Daniel N. grajac HSP ma podglad na to co robie z nimi w basenie i nerwowo mruga oczami.


    i jeszcze poszukam Warsawa - bo jego uszczyliwe docinki i zajebiście zwerbalzowne szpilki też zasługują na najlepszego posta

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    972
    hehe dobre dobre

  7. #7
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Chodzi o najbardziej wartościowy post oczywiście o tematyce pokerowej

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    Ten był bardzo wartościowy post Tyle cennych informacji o życiu jednego z polskich pokerzystów

    __
    TT

  9. #9
    Według mnie najbardziej wartosciowym postem maja jest wywiad z Warsaw.

    http://forum.pokerzysta.pl/showthread.php?t=4716

    pzdr

  10. #10
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    972
    hehehe poważnie czy to jakis żart??