Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6
    MODERATORZE !!!
    Czy moglbym dowiedziec sie gdzie i dlaczego sa przenoszone moje tematy????
    to jest wlasnie dzial OGOLNE !!! to chyba tu mozna pisac ogolne rzeczy co??

  2. #2
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Pierwszy temat o sprzedaży $ został przesunięty na bocznicę co już pomogli Ci odkryć inni użytkownicy informując Cię o tym w Twoim drugim temacie. Dlaczego został tam przesunięty? Ponieważ forum służy do prowadzenia dyskusji a nie jest słupem ogłoszeniowym więc wszelkie tematy kupię/sprzedam tam są odsyłane.

    Drugi Twój temat dotyczył zniknięcia pierwszego. W nim wskazano Ci że on nie zniknął a został przeniesiony na bocznicę. Wydawało się że wszystko już zrozumiałeś nawet napisałeś stwierdzenie że musisz staranniej dobierać działy. Ponieważ uznałem że wszystko się wyjaśniło a temat sam w sobie nic nie wnosi to go zwyczajnie usunąłem. NO cóż moja wina, widocznie za dużo oczekiwałem.

    W nagrodę dostałem kolejny temat . Zacznę może od tego że to jest forum pokerowe więc w dziale OGÓLNE zakładamy tematy ogólne ale związane z pokerem.
    Byłeś oburzony że Twoje tematy znikają to mogłeś napisać do mnie PW z pytaniem o wyjaśnienie lub założyć temat w dziale FORUM które bardziej do tego pasuje.

    Mam nadzieję że tym razem będzie już wszystko jasne. Tego tematu już nie usunę może kiedyś pomoże on innym użytkownikom natomiast jutro przeniosę go do działu FORUM więc jak go rano nie znajdziesz w dziale OGÓLNE to proszę nie zakładaj już kolejnego tematu 'Gdzie są moje posty'.

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    owned by Kirek

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez Kakashi Zobacz posta
    owned by Kirek
    loooooooooooooooooooool

  5. #5
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6
    No to fajnie ze mi to wyjasniles. Jeju chyba nie jest dziwne ze sa na swiecie jeszcze ludzie ktorzy nie siedza po 12h na roznych forach i poprostu nie wiedza jak to dziala...
    pzdr

  6. #6
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6
    A przy okazji... nie mam pojacia co znaczy "napisac do mnie PW" bo nie wiem co to jest PW.... no poprostu forumowa terminologia jest mi zupelnie obca...

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Ja siedze 5 minut dziennie, a wiem ;O

  8. #8
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6
    Jasne 5min... nie przesadzaj... to co jednego posta dziennie piszesz i od razu kompa wylaczasz??
    Zreszta nawet jesli to jak robisz to od 5lat to nie dziwne ze wiesz....

  9. #9
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6
    To juz dzisiaj ponad norme zrobiles.. dwa posty nawet w moim tylko temacie...
    Jutro ani na minute nie mozesz siasc
    lol

  10. #10
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    379
    PW - Prywatna Wiadomość. Klikasz na użytkownika, wybierasz "wyślij PW..." i już.