Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: Crazy hand

  1. #21
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Pyrlandia
    Posty
    5
    oj oj taka pula.. to chyba tez zalezy od tego jakim bankrollem dysponujesz bo jak maja ci wylaczaczyc prad za dni pare to easy easy fold. ja bym gral, wstal i zacisnal kciuki

  2. #22
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    bodajże wszystkie Axs z x<9 mają ujemne EV. (mówię o realnym, czyli badanym z rozdań, a nie teoretycznym)

  3. #23
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Cytat Zamieszczone przez Domasz Zobacz posta
    Jak ktos wczesniej napisal kazdy ma swoj styl gry. Moze to moze przywyczajenie z 8 stolow. Jka gram tyle ringow co chwila mam gdzies lepsa reke i nie bawie sie w A5s
    No wlasnie - a ja gram jeden stolik, ale za to z wyzszym limitem, i bawie sie w niektore rzeczy. Czasmi mozna dojsc do ciekawych wnioskow... Ale zgadzam sie z Toba w 200%, ze na 8 stolach nawet glowy bym nie zaprzatal tego typu rekami. Patrzac z drugiej strony - jesli sprawdzam i widze, ze przy moim stoliku jakis gosc gra od 4 stolikow wzwyz, to kazda jego akcja (oczywiscie jesli nie mam odpowiedniej reki) konczy sie moim FOLD

    A dlaczego? Wlasnie to wytlumaczyles swoja odpowiedzia

    Cytat Zamieszczone przez Kapol Zobacz posta
    Dobrze powiedziane - "masz szansę". Tyle tylko, że jak dojdzie ci w końcu ten kolor, to prawie nigdy nie zapłacą.
    Swieta prawda - dlatego jesli mam nut flushdrawa to czasami dla zmylki betuje go tak ostro, jak dobra overpare. Jesli dojdzie, to jego wniosek jest taki, ze na pewno nie dobieralem i sprawdza moj sredniej wielkosci bet zarowno na turnie, jak i na riverze, po czym wtapiajac pisze mi lol na chacie, jak go wydoje na kilka zielonych

    Cytat Zamieszczone przez ŁysyUMF Zobacz posta
    Pytanie jaki masz bankroll i czy stac cie na to ryzyko? Jesli możesz spokojnie postawic w tej sytuacji all ina bo te 50$ to 1/20 twojego bankrolla, to powinieneś to zrobić. Jeżlei jestes spłukany do cna i nie masz juz wiecej kasy ani chęci robienia kolejnych przelewów - to decezja tez nie jest łatwa bo mozesz sie podwoic.
    Jak najbardziej!
    Ja jak pol roku temu wtopilem szybciutko 800$ grajac na NL200 przekonalem sie o znaczeniu tego pojecia i teraz stosuje sie (choc i tak nie do konca ) nieco bardziej do zasad BM.

  4. #24
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Zabrze
    Posty
    20
    Dealer: Starting a new hand (#961176219)
    Dealer: Dealing cards
    Dealer: Your cards
    Dealer: Dealing Flop

    Dealer: Dealing Turn

    Dealer: Dealing River

    Dealer: errah shows Royal flush

    Dealer: Markushai shows Flush

    Dealer: errah wins with Royal flush
    600

    Freeroll w expekcie