Zobacz wyniki ankiety: które imię najfajniejsze (inne odpadły)

Głosujących
72. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • klara

    2 2.78%
  • milena

    16 22.22%
  • ewa

    9 12.50%
  • nina

    10 13.89%
  • karolina

    15 20.83%
  • celina

    3 4.17%
  • franciszka

    8 11.11%
  • hanna

    5 6.94%
  • adela

    3 4.17%
  • aniela

    1 1.39%
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37
  1. #31
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Gratulacje alutek - choć news w tej sprawie już na forum się pojawił
    Mam pytanie: żonka widziała Cię od soboty?
    Dziś przy meczu wypije za zdrówko małej Nadii

    Btw: Chyba wiem kto będzie w nocy doglądał Obawiam się tylko, że jej pierwszym słowem będzie coś w stylu "olin"
    hehehe... rzeczywiście mamy ustalone że małej pilnuje ja w godzinach 23-5 rano a do godziny 14 jest zakaz budzenia mnie
    bedę kupki wąchał na sit outcie

    a ja się obawiam że pierwszym zdaniem małej może być coś w stylu "fucking fish" or "fucking river"

  2. #32
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    32
    Może Annabelle? to ładne imie i nosiła je dziewczyna Maverica

    Jeśli dziecku się nie spodoba to odetnie belle i bedzie Anna, być może uchroni Cię przed wystapieniem w kadrze celownika snajperki kiedy córka podrośnie hahahaha
    Ostatnio edytowane przez Apollo440 ; 25-05-2007 o 22:37

  3. #33
    Generalnie,jeslli chodzi o ankiete to mozna dzieki niej smnialo wybierac,ja zapytalem kolezanek ktorego z tych imion nie chcialyby miec i Franciszka zdecydowanie odpada

  4. #34
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    378
    Dziękuję wszystkim za wskazówki i podpowiedzi.
    Mimo olbrzymiej popularnośći imienia Karolina - nie dam tak dziecku nomen omen dlatego że jest zbyt poularne.
    Waham się między Nina a Milena (60/40) a zdecyduję się jak zobaczę córkę na oczy. Jeśli będzie wyglądałą jak Nina będzie Niną , jeśli jak Milena będzie Mileną.
    Jeszcze raz thx

  5. #35
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    378
    Chyba z wrażenia jak zostałem ojcem zapomniałem napisać jak się wszystko skończyło.
    Dziś MILENA ma prawie 5 lat )).
    Przewaga imienia Milena nad Karolina to używanie zdrobnień.
    Mila, Milcia, Milenka jest dużo prostsze niż Karololina. A "Karo" brzmi jak imię dla konia.

  6. #36
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Hmm, Mila - Karola, Milcia - Karolcia, Milenka - Karolinka

  7. #37
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    378
    Callay, Car, Carla, Carley, Carlitta, Carlos, Caro, Carol, Carola, Carolain, Carolajna, Carolcha, Carolin, Caroline, Carolines, Carolinka, Carolle, Carolly, Carollyn, Carolyna, Carrie, Charlize, Charlotta, Charlotte, Collin, Ina, Ineczka, Inek, Inka, Inusia, Isia, Ka, Kacia, Kacio, Kai, Kainka, Kaj, Kaja, Kajak, Kajcia, Kajka, Kajko, Kajnik, Kajo, Kajola, Kajolina, Kajta, Kajtek, Kajtolina, Kajucha, Kajunia, Kajusia, Kaka, Kakusia, Kala, Kalcia, Kali, Kalina, Kalinka, Kalinusia, Kaliś, Kalka, Kalo, Kalusia, Kaluś, Kamcia, Kana, Kancia, Kanisia, Kanka, Kar, Kara, Karacz, Karalajna, Karasiusia, Karaś, Karcia, Karcik, Karcio, Karciocha, Karczek, Karek, Karen, Kargol, Kari, Karicia, Karinda, Karinossa, Karioka, Karis, Karka, Karko, Karkos, Karkun, Karkówka, Karl, Karla, Karlajn, Karlen, Karletto, Karli, Karliczek, Karlik, Karlina, Karlinka, Karlisia, Karlita, Karlitos, Karliś, Karlos, Karlosia, Karlotka, Karlusia, Karluszka, Karluś, Karmel, Karmelcia, Karmelek, Karmelica, Karmelka, Karmen, Karmenka, Karmuś, Karna, Karnuś, Karo, Karol, Karola, Karolaczek, Karolaina, Karolajda, Karolajn, Karolajna, Karolajnek, Karolajns, Karolak, Karolcia, Karolcik, Karolda, Karoleczka, Karolek, Karoli, Karolii, Karolin, Karolina, Karolincia, Karolinda, Karolineczka, Karolinek, Karolinetta, Karolinka, Karolinschen, Karolinusia, Karolinuś, Karolis, Karolisia, Karolix, Karoliś, Karolińcia, Karolka, Karolla, Karolles, Karols, Karolsha, Karolsi, Karolson, Karoluch, Karolus, Karoluszek, Karolutek, Karolux, Karoluś, Karolyna, Karoo, Karosia, Karosiątko, Karotka, Karoś, Karośka, Kars, Kart, Karucha, Karula, Karulek, Karulka, Karunia, Karus, Karusek, Karusia, Karusieńka, Karuszka, Karutek, Karuś, Karuśka, Karwola, Kary, Kasik, Kałi, Kałrolina, Kerol, Kicia, Kika, Kilina, Kima, Kina, Kinia, Kinka, Kira, Kisia, Kiwi, Kińcia, Klinia, Koko, Kokolin, Kokolino, Kola, Kolina, Kolincia, Kolusia, Koral, Koralik, Koralina, Koralinka, Kori, Koruś, Kryna, Kunia, Kurasek, Kusia, Kyna, Kynka, Lajla, Lemuś, Lina, Lincia, Linka, Linkowa, Linkówna, Linuś, Lola, Lolcia, Lolek, Lolina, Lolinka, Loliś, Lolka, Lolusia, Loluś, Lonia, Lotta, Lusia, Nina, Olincia, Olinka, Oćka, Rolcia, Roli, Rolinka, Rolka, Roll, Rollcia, Tina, Turek

    -

    Ila, Ilenka, Ilka, Lena, Lencia, Lenka, Lens, Lenuś, Lunia, Lusia, Lusiek, Madlen, Mailena, Majlejna, Majlena, Majli, Malina, Malinka, Mel, Mela, Melcia, Melena, Melenka, Melina, Melinda, Melka, Mena, Menia, Mi, Mia, Mielonka, Miki, Mil, Mila, Milaczek, Milagros, Milajla, Milaszek, Milaśka, Milc, Milcia, Milciaczek, Milciax, Milczins, Milczka, Milejdi, Milek, Milen, Milencia, Mileneczka, Mileniaczek, Mileniusz, Mileniuszek, Milenka, Milenos, Milens, Milensik, Milenson, Milenusia, Milenuś, Milenuśka, Milesia, Miley, Mileś, Mileńcia, Mileńska, Milgret, Mili, Milka, Milkens, Milkson, Mill, Mille, Milson, Milton, Milu, Milucha, Milunia, Milusia, Milusińska, Miluszka, Milutka, Miluś, Miluśka, Miluńka, Mimi, Mina, Misia, Misza, Miszutka, Miłeczka, Miłka, Miśka, Mla, Myleen, Mylena.

    Jak zwykle życie mnie oszukało....