Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: PokerBot

  1. #21
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    972
    Mozna z botem wygrac i doswiadczeni gracze sobie z tym radza. Pomysl jest dobry bo ze z duzym bankrollem grajac non stop botami na kilku stolikach i na kilku pokerroomach i tak wychodzisz grubo do przodu bo nie jest tak, ze non stop graja dobrzy gracze a bot cos tam przegra cos tam wygra ale caly czas jest do przodu do przodu do przodu... sam fizycznie nie jestes w stanie tyle grac co boty.

  2. #22
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    32
    Cytat Zamieszczone przez VaderL Zobacz posta
    wow ... apollo dales do pieca
    To nie wszystko

    Poszperałem troche w sieci i znalazłem reklamy trzech ciekawych produktów, kosztuja około $70 i o ile same boty nie sa tak wielkim zagrożeniem, to kolejne dwa programy podnosza mi ciśnienie.
    Z tego co pisze Łysy, boty wygrywają bo grają dużo dłużej niż jest w stanie grać człowiek tak w skrucie, to akurat pocieszające.
    Natomiast dwa nastepne programy to juz świństwo, jeden pozwala na generowanie kart na stole i mam wrażenie, że sie z tym spotkałem kiedyś, pisałem o tym wcześniej. A drugi pozwala na zaglądanie w karty przeciwników.
    Mam nadzieje ze pokerroomy sa jakoś przed tym zabezpieczone, przynajmniej i4poker, poker stars, bet365poker i party poker, bo tam gram hehe

  3. #23
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    Cytat Zamieszczone przez Apollo440 Zobacz posta
    To nie wszystko


    Natomiast dwa nastepne programy to juz świństwo, jeden pozwala na generowanie kart na stole i mam wrażenie, że sie z tym spotkałem kiedyś, pisałem o tym wcześniej. A drugi pozwala na zaglądanie w karty przeciwników.
    Mam nadzieje ze pokerroomy sa jakoś przed tym zabezpieczone, przynajmniej i4poker, poker stars, bet365poker i party poker, bo tam gram hehe
    Stary ja tak potrafie bez zadnych botow czy innych smieci. Jedyne co mi potrzebne to flamaster (taki scieralny) i kawalek szmaty. Jak sie zaczyna rozdanie to maluje se na monitorku jakie maja karty i juz wiem czy mam best hand czy nie. Jak nie mam to scieram ich karty i maluje nowe i...bahh, znowu wygrywam.

    Jak pisales, ze sie kiedys z tym spotkales to pewnie ja bylem przy stole i tak sobie generowalem. (Pewnie na party to bylo, kiedys tam gralem).

    Sprobuj w ten sposob, po co placic kase jakims bucom.

  4. #24
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Kilka słów od informatyka:

    Cytat Zamieszczone przez Apollo440 Zobacz posta
    Natomiast dwa nastepne programy to juz świństwo, jeden pozwala na generowanie kart na stole
    Może nie niemożliwe, ale bardzo trudne. Informację o kartach trzyma serwer. Żeby zmienić np. karty idące na board taki program musiałby się włamać na serwer, podszyć pod niego i "w jego imieniu" wysłac klientom (czyli Tobie i ludziom przy Twoim stole) wygenerowane przez siebie karty.

    Cytat Zamieszczone przez Apollo440 Zobacz posta
    A drugi pozwala na zaglądanie w karty przeciwników.
    Właściwie ta sama sytuacja. Twój program kliencki (czyli ten programik który odpalasz na kompie żeby grać) nie zna kart Twoich przeciwników. Otrzymuje je z serwera dopiero po rozdaniu, jeśli przeciwnik pokazał karty. Jeśli nie, to tak jak i Ty nie poznaje ich w ogóle. Tak więc żeby podejrzeć karty przeciwników musiałby włamać się na serwer i odczytać przechowywane tam informacje.

  5. #25
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    32
    To brzmi logicznie, być może sprzedaż takich programów to wałek, ale kto wie? Taka ochrona by wystarczyła

    Strony sprzedające takie programy powinny być usówane z sieci, napisy.org usuneli a chłopaków pozamykali na 2 latka i gdzie ta sprawiedliwość hehe

  6. #26
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    350
    Cytat Zamieszczone przez Apollo440 Zobacz posta
    Strony sprzedające takie programy powinny być usówane z sieci, napisy.org usuneli a chłopaków pozamykali na 2 latka i gdzie ta sprawiedliwość hehe
    Ludzie, którzy w taki sposób chca oszukiwać innych graczy i w dodatku sa w stanie uwierzyć, że ktoś sprzedaje takie cudo za 50-150$ zasługuje na stratę tej kasy. Ludzie powinni być karani za swoją głupotę.
    Oszukiwanie oszustów to prawie jak nie oszustwo.

    DuzySlon

  7. #27
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    32
    Cytat Zamieszczone przez DuzySlon Zobacz posta
    Oszukiwanie oszustów to prawie jak nie oszustwo.

    DuzySlon
    W sumie racja hehe, jutro zakładam strone www.pokerbot.pl zaczynam sprzedaż kalkulatora pod inna nazwą
    Money money money