Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27

Wątek: PokerBot

  1. #11
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    podlacze sie pod slowa Sebkrola:
    Nie pierdol i skoncz ten temat...
    koniec odbioru

  2. #12
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    379
    Cytat Zamieszczone przez nowy123 Zobacz posta
    ja po prostu pisze prace magisterską na ten temat
    Teraz to dojebałeś lol

  3. #13
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    ja używałem tych programów na full tilt ale się trochę zrobiła zadyma więc nie polecam! więcej na 2+2 se poczytaj tam jest sporo materiałów (statsów) i tak dalej... gl w pracy magisterskiej... ps. po napisaniu tej pracy będziesz mgr od ... ???

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    od przekretów :P

  5. #15
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Od oszukiwania innych graczy...

  6. #16
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    Cytat Zamieszczone przez Melipone Zobacz posta
    ja używałem tych programów na full tilt ale się trochę zrobiła zadyma więc nie polecam! więcej na 2+2 se poczytaj tam jest sporo materiałów (statsów) i tak dalej... gl w pracy magisterskiej... ps. po napisaniu tej pracy będziesz mgr od ... ???
    magister analityki stosowanej

  7. #17
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    pokazcie mi regulaminy pokerow w ktorych napisane jest ze nie mozna uzywac botow czy trackerow - na palcach jednej reki chyba by policzyl... a co nie jest zabronione... wiec dajcie czlowiekowi napisac prace (uzyj wyszukiwarki bylo o botach niedawno)

  8. #18
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    972
    Spoko, ja mam uruchomione non stop 36 botow i gram po 6 stolow na raz na 6 pokerroomach
    Wychodze na tym srednio 6000$ miesiecznie do przodu. Napisz wiec ze to niezly interes ten poker. Jak chcesz bota to moge ci sprzedac program ale liczac przyszłe zyski musialbym wziasc za niego ok 30000 wiec chyba nie zapodasz go u siebie

  9. #19
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    32
    Zastanawiam się ile jest prawdy w tym co piszesz? Mam takie pytanko, czy z Botem można wygrać? Na jakim poziomie grają boty?
    Czy jeśli gram tight agressive, musze się ich obawiać? Napewno bardziej doświadczeni gracze radza sobie z takim oszustwem ale mnie zabiłes niezlego ćwieka ŁysyUMF

  10. #20
    wow ... apollo dales do pieca