Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Did he hit it ?

  1. #11
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    no ja też z bólem serca dałem fold, dlatego bo obstawialem go na flush draw + Q i macie racje, wiekszy bet na turnie.

    W kazdym razie koles ostatecznie z duma pokazal o_O. Nie wiem skąd tacy się biorą ?

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    nie bylbym soba gdybym sie nie przyczepil a czy nie ma polskiego tlumaczenia tytulu tematu ?


    Czy moze po angielski temat jest bardziej cool ??

    Sa zwroty pokerowe ktore wole uzywac w orginalnej wersji jezykowej ale bez przesady to jest polskie forum i mozemy pisac po polsku

    a co do rozdania ja dalbym call by zobaczyc co ma i wiedziec na przyszlosc :P

    A pozatym wystarczy zeby nie mial flusha w nieco ponad 30% bo dokladamy 44 $ do puli ok 100$ wiec mysle ze bluff ewentualnie AK KQ K10 moga sie miescic w tych 30%

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    nie bylbym soba gdybym sie nie przyczepil a czy nie ma polskiego tlumaczenia tytulu tematu ?
    Czy moze po angielski temat jest bardziej cool ??

    no nie zdecydowanie nie moim zdaniem nawet po polsku lepiej brzmi, no ale czlowiek sie na oglada tych relacji z wsop, wpt itd., czy filmikow z CR i tak juz pozniej jakos to zostaje :P

  4. #14
    mowilem sfiszowal Cie --- klasyka


    zobaczyl Twoj strach o kase i Cie skasowal

    good poker

    jesli boisz sie ryzykowac caly BI to graj 40% BI

  5. #15
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    125
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    nie bylbym soba gdybym sie nie przyczepil a czy nie ma polskiego tlumaczenia tytulu tematu ?

    za to można iść siedzieć

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez VaderL Zobacz posta

    jesli boisz sie ryzykowac caly BI to graj 40% BI

    Jest roznica miedzy obawa przed ryzykiem a rozdawaniem calebo buyina

    gosc mogl miec Seta i dobrac do fulla z nadzieja ze my mamy kolor zagral tak

    Duze prawdopodobienstwo tez ze dobral ten kolor

    a jak jest debilem to mogl trafic nawet ta glupia 2 lub betowac strita

    Wiec mysle ze rozdanie jest wcale nie jednoznaczne i nie sadze by byla duza roznica w zarobkach miedzy foldem a spawdzeniem

  7. #17
    no akurat w tyn przypadku roznica byla kolosalna miedzy -30 a +40 jest 70$ roznicy.

    ... a sharker sfoldowal tylko dlatego, bo bal sie stracic 44$ wiecej, czyli przegral to rozdanie bo mial za duzo do stracenia ..... gosc wyczul, ze boi sie o kase i zgarnal pule.

  8. #18
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    ee spokojnie, nie wycigaj takich wnioskow VaderL

    Jakbym sie bal sprawdzac takie rzeczy to bym zszedl na nizsze limity przeciez. Pewnosc na danych stawkach to dla mnie rzecz naprawde priorytetowa

    Po prostu nie moglem go postawic na zadnej rece, ktora moglbym bic (oprocz oczywiscie czystego bluffu - nawet busted draw'a zbytnio tu nie widzialem), a mnie bila masa rak, dlatego postanowilem spasowac.

    Cytat Zamieszczone przez VaderL Zobacz posta
    good poker
    No nie do końca chyba taki good, po koleś w nastepnych kilkunastu rozdaniach przegral wszystko w dosc kiepskim stylu
    Ostatnio edytowane przez Sharker ; 28-05-2007 o 10:34

  9. #19
    spox

    ja tez lubie nutsy