Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    1. Easy all-in. Stawiam na 90% na AQ u przeciwnika, wiec masz go w garsci

    2. Moze miec albo niska overpare (korzystnie dla nas) albo seta (wtedy lipa). Ja jednak prawie zawsze z dwiema parami robie push i w tym rozdaniu rowniez bym polecal.

    3. Ma najprawdopodobniej wyzsza pare na reku i Cie wciaga. Slowplay na turnie i w przypadku wysokiego betu przeciwnika easy fold.

  2. #12
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    386
    dzieki za komentarze i krytyke miniraise, oczywiście mini raise SUX SUX SUX
    wiem wiem wiem
    ale cały czas mi kompletnie nie spadało, więc jak zobaczyłem monstera typu set czy dwie pary to chciałem jak najwięcej ugrać, dobrze że mnie jebiecie- może się naucze wreszcie że zawsze trzeba grubo

    wszystkie 3 rozdania z gośćmi co właśnie usiedli do gry więc 0 info, pograłem tak:

    1. Allin na JT (mini raise- co za fisz ze mnie....)
    2. Allin na T9 (zaraz po rozdaniu nr 1 więc troche tiltowo, swoją drogą co za kretyn!)
    3. Check-call na QQ (beznadziejnie, trzeba było łupnąć jak i tak dałem call)

  3. #13
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez autoexec Zobacz posta
    2. Allin na T9 (zaraz po rozdaniu nr 1 więc troche tiltowo, swoją drogą co za kretyn!)
    Moim zdaniem wcale nie tiltowo. Jesteś bez pozycji i jeśli po takiej akcji na flopie czujesz, że mimo wszystko masz lepszą, ale jednak "wrażliwą" rękę, to jedynym słusznym zagraniem jest all-in. Ale rozumiem że przeciwnik sprawdził Twojego all-ina i złapał jednego z 5 outsów. Albo runner runner strita. Albo turn i river się sparowały

    jdx

  4. #14
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    386
    odpowiedź a) 9 na turn

  5. #15
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    350
    1. Nie myslalem ze to kiedys napisze, ale oplaca ci sie zrzucic. Nie chce mi sie liczyc pot oddsow, ale wyglada ze nie oplaca Ci sie drawowac do full house'a. No chyba, że czujesz ze koles moze nie podbijac z cut off z KQ,AK,AQ wtedy all-in. Potem jak nie dojdzie i tak jestes pot commited.
    Raisuj wiecej na flopie.
    2. Repop i fold na akcje.
    3. Jezeli czujesz ze mozesz go wyblefowac graj dalej inaczej check/fold.

    Przestan minraisowac to absolutnie nie ma sensu.

    DuzySlon
    Ostatnio edytowane przez DuzySlon ; 20-05-2007 o 20:45