Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26
  1. #1
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Legnica, Wrocław
    Posty
    493
    Czy byliby chętni na grę w pokera na żywo w Legnicy?
    Powiem tak wiem na pewno o grupie oscylującej w granicach od 10 do 20 osób zainteresowanych. Chciałem jeszcze sprawdzić ile osób an forum których nie znam chętnie by pograło.
    Czekam na odpowiedzi. Jeśli byłoby odpowiednio dużo chętnych ruszy liga. Będzie potrzeba dopełnić tylko kilka formalności.
    Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.
    Na wszelkie pytania odpowiem najwcześniej w sobotę gdyż dopiero wtedy będę miał dostęp do komputera.

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    164
    ja sie na to pisze im blizej tym lepiej , chyba jakas gromadka sie zbierze ? sadzac po frekwencji wrocka to jest szansa na dorownanie

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    144
    Ja co 2 tygodnie jestem w legnicy wiec pewnie co 2 tygodnie bede mogl pograc

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    350
    Jestem chętny.

    DuzySlon

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    13
    Jestesmy chetni gramy regularnie w pokera w legnicy jest tez spora grupa w milkowicach jest nas ponad 10 w razie czego chetnie pogramy kontakt tel 0604161718

  6. #6
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Legnica, Wrocław
    Posty
    493
    Wszystko jest jeszcze w fazie załatwiania aczkolwiek pozostają dwie sprawy.
    Pierwsza to termin i byłby to najprawdopodobniej piątek godzina 19 gdyż inny termin niestety nie wchodzi w grę.
    Wydaje mi się że większym problemem bytłoby jednak załatwienie lokalu gdyż na chwilę obecną takiego miejsca nie znam, jak dotąd graliśmy u mnie w domu ale to za małe pomieszczenie.
    Dlatego może ktoś z was zna jakieś miejsce gdzie nie bylo by problemu z trzema stolikami do gry ?

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    350
    Zalatwileś już sponsora dla naszej nowej super ligi?

    DuzySlon

  8. #8
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Legnica, Wrocław
    Posty
    493
    znajdzie się lokal, znajdą się gracze to i sponsor będzie. o To nie ma co się martwić.

  9. #9
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    1
    Bardzo fajny pomysł, pisze się na to !

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    13
    Cytat Zamieszczone przez Zidziu Zobacz posta
    Wszystko jest jeszcze w fazie załatwiania aczkolwiek pozostają dwie sprawy.
    Pierwsza to termin i byłby to najprawdopodobniej piątek godzina 19 gdyż inny termin niestety nie wchodzi w grę.
    Wydaje mi się że większym problemem bytłoby jednak załatwienie lokalu gdyż na chwilę obecną takiego miejsca nie znam, jak dotąd graliśmy u mnie w domu ale to za małe pomieszczenie.
    Dlatego może ktoś z was zna jakieś miejsce gdzie nie bylo by problemu z trzema stolikami do gry ?
    Nie ma problemu z lokalem my gramy w milkowicach to troche daleko ale jak cos to mamy lokal na wroclawskiej to jest bar sezam tam jest osobne pomieszczenie duzo stolikow w sam raz na cos takiego lokal bedzie jak nie ten to inny ja sie pomoge zorganizowac.Nie bedzie mnie w polsce do 2 czerwca ale po trzecim niech ktos zadzwoni to mozemy to omowic jeszcze raz numer tel 604 16 17 17 Tomek