Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Witam!

    1.
    Jestem w fazie testowania roznych strategii i stylow gry.
    Gram tylko we freerolle, a tam ciezko cos wywnioskowac bo panuje tam istne kamikadze - ludzie wchodza allin z Q8 offsuited i wygrywaja pule!!!

    Ale pytanie mam takie: Czy wchodzicie allin na preflopie? Jesli tak to z jakimi kartami? Dla mnie w 90% takie wejscie konczy sie wykluczeniem z turnieju, nawet z AA.

    2.
    Zdecydowalem sie juz sprobowac grac na kase, jestem na etapie wyboru platformy.
    Prosze o doradzenie mi jej, ale GLOWNIE zalezy mi na tym, ze bylo tam duzo turniejow freezout z wpisowym <1$, duzo sit&go z wpisowym <1$ oraz gry stolikowe ze stawkami 0.01/0.02 lub 0.02/0.04
    Wiem, ze to smieszne, ale na poczatek nie chce zbyt duzo przegrac zeby sie nie zniechecic

    pozdrawiam i z gory dzieki z odpowiedzi.
    adam

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    jesli wychodzisz z zalozenia, ze na poczatku chcesz jak najmniej przegrac to nie wroze Ci sukcesu...wiecej optymizmu...

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Kraków/Radom
    Posty
    217
    party poker.... duża ilość stolików NL4

  4. #4
    Cytat Zamieszczone przez krakers Zobacz posta
    jesli wychodzisz z zalozenia, ze na poczatku chcesz jak najmniej przegrac to nie wroze Ci sukcesu...wiecej optymizmu...
    Wydaje mi sie jednak, ze w pokerze nie liczy sie optymizm czy pesymizm tylko wiedza i praktyka... a moze sie myle...
    A z drugiej strony zawsze twierdzilem, ze optymistow moga spotkac gorzkie rozczarowania, a pesymistow tylko mile niespodzianki

  5. #5
    Cytat Zamieszczone przez musiek Zobacz posta
    party poker.... duża ilość stolików NL4
    ale tam minimalne stawki buyin dla turniejow to 1$ a dla sit&go 3$, a ja szukalem mniejszych.
    Na i4poker jest jeden za 0.25, ale tylko jeden na dzien.

    Poza tym nie wiem czy cos nie pokrecilem, ale chcac sie zarejestrowac na freeroll uzyskalem informacje, ze najpierw musze wykonac depozyt... nie rozumiem tu czegos.

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    157
    No u nich niestety tak jest, że bez depozytu nawet na freerolle nie wpuszczają. Skocz na pokerstrategy, załatw od nich 50$ na party i atakuj stoliki NL4.

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    360
    Ja osobiscie gram na Expekt i nie narzekam,ale ostatnio znajomy mi powiedzial o promocji na Party Poker.Zwiazana ona jest beposrednio z witryna www.pokerstrategy.org.uk.Po zdaniu quizu na tej stronce otrzymujesz 50$ extra i potem jeszcze po rozegraniu 5000 rozdan 100$.Takze swietna oferta dla poczatkujacych.Polecam!!!!!