Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Hmm

  1. #1
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    19
    http://www.pokerhand.org/?1087508

    ready:
    Copagabana3 najprawdopodoniej bot (?), ciągle te same bety nie zwarzając na pot, sprawdzanie z niczym river, sprawdzanie dużych raisów z niczym, betowanie każdej licytacji... Myśli strasznie schematycznie, para na boardzie jest równa parze na ręcę, para Asów jest równa parze 3... Przegrał ok 5 BI w ten sposób...
    http://www.pokerhand.org/?1087742

    Matt:
    Loose player. Oboje chcieliśmy grać z botem, aby zgarnać po raz wtórny jego BI... Kilka razy blefował na river dając pot bet i pokazując karty, a w przypadku re-rase (allin) pasował... Jego re-raise na turn był bardzo podejrzliwy, ale postanowiłem sprawdzić, z nadzieją na urzeczywistnienie mojego Straight. Gdy zrobił pot bet na river wykluczyłem flush, a jedynie King High Str8, lub kolejny bluff pot bet w celu mojego spasowania...
    http://www.pokerhand.org/?1056225

    Mój życiowy pot

    Największym błędewm było nie podbicie flopa... Ale sądze, że ten loose player sprawdził by nawet AI na flopie...

    Gra na tym stole polegała wyłącznie na zgarnięciu BI 'copagaban'y!
    Ostatnio edytowane przez kajtush44 ; 12-05-2007 o 15:39

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Kajtush: Zaczne od tego, ze nie jestem graczem stolikowym i jezeli, w ktoryms momencie zle cos powiem o twoich rozdaniach to prosze o poprawke.

    Generalnie zaczniemy od tego, ze rozegrales je fatalnie i grajac tak dalej szybko skonczysz swoja przygode a twoj zyciowy pot , ktory osiagnales grajac z "botem" bedzie ostatecznym.

    AJoff - do zrzucenia przy 3 do koloru na turn, nie liczylem odsow bo byc moze juz byl do zrzucenia na Flopie

    JJ - do zrzucenia po re-raise pysznego

    T5off - fold pre flop

    a copenhaga to fish, a nie jakis bot


    Edit// cos mi sie zdaje, ze ktos sobie jaja robi

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    lol, super mi bot

    Teraz to sie zacznie paranoja, ze wszedzie botow sie beda doszukiwac. Ale jak maja grac jak ten 'bot', to byle wiecej takich botow !

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    267
    1. mocniejszy bet preflop, niewiem jak na fr ale na sh napewno reraise na flopie na takie 3 i pozniej fold na turnie chyba mimo wszystko
    2.hmm nic nie poradzisz ze ktos jest idiota ale znowu slabo przed flopem, chociaz na tego akurat typka to chyab bez roznicy
    3.fold preflop

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    Dlugo grasz w pokera? Bo chyba jeszcze wszystkiego albo nawet czesci tego jak ludzie graja i z czym wchodza nie widziales. Ogolnie 2 pierwsze rozdania, sa do zrzucenia ewentualnie w miare tani showdown. Ostatnie - raise pre-flop z T5o?

    copagabana3 jest fishem lub gra dla zabawy.

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    Sorki ze tak wtrace, ale nie chce zakladac nowego tematu, a HMMMM dobrze oddaje dylemat na riverze:

    Starting a new hand (#549564511)
    Texas Holdem NL $0.25/$0.50 - 2007-05-12 15:14:42 Server
    Table Bouar
    Seat 1: ciastek ( $26.45 )
    Seat 2: YOUYOU3431 ( $34.50 )
    Seat 3: SeanBright ( $104.38 )
    Seat 4: JEM101 ( $38.85 )
    Seat 5: Arciser ( $17.29 )
    Seat 7: Retardedbrow ( $48.18 )
    Seat 8: Av3ng3r ( $49.45 )
    Seat 9: LESCATONE ( $25.03 )
    Seat 10: wanpi ( $60.55 )
    SeanBright posts Small Blind $0.25
    JEM101 posts Big Blind $0.50
    Dealing cards
    Your cards [wanpi]
    Arciser folds
    Retardedbrow folds
    Av3ng3r folds
    LESCATONE calls $0.50
    wanpi raises $2
    ciastek folds
    YOUYOU3431 calls $2
    SeanBright folds
    JEM101 folds
    LESCATONE calls $1.50
    Dealing Flop
    LESCATONE checks
    wanpi bets $3
    YOUYOU3431 raises $6
    LESCATONE folds
    wanpi calls $3
    Dealing Turn
    wanpi checks
    YOUYOU3431 bets $6
    wanpi calls $6
    Dealing River
    wanpi checks
    YOUYOU3431 goes All-in $20.50
    wanpi HMMMMM??

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    Dla mnie easy fold na riverze. Masz tylko parke asow, a bije Cie strit, set, kolor, full.

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    379
    Cytat Zamieszczone przez kajtush44 Zobacz posta
    Copagabana3 najprawdopodoniej bot (?), ciągle te same bety nie zwarzając na pot, sprawdzanie z niczym river, sprawdzanie dużych raisów z niczym, betowanie każdej licytacji... Myśli strasznie schematycznie, para na boardzie jest równa parze na ręcę, para Asów jest równa parze 3... Przegrał ok 5 BI w ten sposób...
    Boty powstają raczej w celu wygrywania a nie przegrywania pieniędzy.

    1. Przy 3 kartach do koloru easy fold. Eliminuj dead drawing.
    2. Ja bym to lżej zagrał.
    3. To że ten "bot" grał jak idiota nie oznacza, że Ty też masz tak grać.

  9. #9
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    kajtush44, najlepiej wykasuj ten wątek i rozdania z pokerhand aby nikt tego nigdy więcej nie widział.

    jdx

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    buahahaha zajebisty bot ciagle betuje tak samo raz o 3 raz o 5

    nie wiem jakim cudem z taka gra zrobiles prawie 3 buyiny na nl50 ale w rownie pieknym stylu je oddales ;D

    Patrzysz czasem na kolory kart na stole ?

    Mi to czasem pomaga w grze jak wiem ze na stole leza np 3 karty w tym samym kolorze

    Ale moge sie mylic Kazdy ma swoja strategiee