Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 60
  1. #51
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Northampton
    Posty
    278
    Na party nie gralem ale jak dla mnie najbardziej zjebane rozdania sa na pokerstars.

  2. #52
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Riverstars? No way ...

  3. #53
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Northampton
    Posty
    278
    Na PS glownie gram sng i to co tam maszyna losujaca wyprawia to jest az nie do ogarniecia. W 50% nizsza para na rece wygrywa z wyzsza, reka zdominowana wygrywa chyba w 80%. Set na flopie to nic nie znaczy bo turn i river rozpierdalaja najlepszy uklad.

    Przyklad z dzisiaj AAv44 4 na flopie ;J10v55 5 na flopie turn i river daja strita; AJvA10 turn 10; 109vAK i 10 na flopie. Wszystko to w ciagu 15min na jednym stole. Gdzie tu prawdopodobienstwo?? JAK DLA MNIE NAJBARDZIEJ ZJEBANE LOSOWANIE KART W SIECI

  4. #54
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    ja na ongame miałem taki dzień, że przez godzine w sit n go trafiałem wszystko poniżej 4 outów, wątpie żeby kiedyś mi się taka seria powtórzyła, ale oby oby

  5. #55
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    śmieszą mnie te wszystkie spiskowe teorie. litości.

  6. #56
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    ej wszyscy uczestnicy tego wątku, wątek o LOTY-ach jest już gdzie indziej, wpisujcie się tam to potem łatwiej będzie szukać...

  7. #57
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Northampton
    Posty
    278
    Cytat Zamieszczone przez myshek Zobacz posta
    śmieszą mnie te wszystkie spiskowe teorie. litości.
    Tu nie ma mowy o zadnym spisku {chyba nie rozumiesz znaczenia tego slowa)

  8. #58
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Northampton
    Posty
    278
    Cytat Zamieszczone przez Melipone Zobacz posta
    ej wszyscy uczestnicy tego wątku, wątek o LOTY-ach jest już gdzie indziej, wpisujcie się tam to potem łatwiej będzie szukać...
    Wiem gdzie jest watek o loty ach i pierdoli mnie ze bedziesz mial problemy z szukaniem najsmieszniejszego postu (przejrzyj na poczatku swoje) nie obchodzi cie, po cholere czytasz.

  9. #59
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez flex Zobacz posta
    Na PS glownie gram sng i to co tam maszyna losujaca wyprawia to jest az nie do ogarniecia. W 50% nizsza para na rece wygrywa z wyzsza, reka zdominowana wygrywa chyba w 80%. Set na flopie to nic nie znaczy bo turn i river rozpierdalaja najlepszy uklad.

    Przyklad z dzisiaj AAv44 4 na flopie ;J10v55 5 na flopie turn i river daja strita; AJvA10 turn 10; 109vAK i 10 na flopie. Wszystko to w ciagu 15min na jednym stole. Gdzie tu prawdopodobienstwo?? JAK DLA MNIE NAJBARDZIEJ ZJEBANE LOSOWANIE KART W SIECI

    Wiem gdzie jest watek o loty ach i pierdoli mnie ze bedziesz mial problemy z szukaniem najsmieszniejszego postu (przejrzyj na poczatku swoje) nie obchodzi cie, po cholere czytasz.
    zwykle tak nie piszę ale widzę że jesteś przyzwyczajony do takiego słownictwa, skoro cię pierdoli, to po kiego chuja grasz na PS, zmień te zjebane losowanie, gdzie indziej na pewno w ciągu 15 minut przy kupie nie spotkasz 'dziwnych układów', hmm mówisz że wszystko to w 15 minut? nie zauważyłem tego zdania, przecież to wszystko wyjaśnia!! oj jaki ja głupi jestem; A, jeszcze jedno, wiesz że dobry pokerzysta dostosowuje się do przeciwników, image'u itd itp więc skoro jesteś taki bystry to dostosuj się do PS i zacznij grać zdominowane układy! jak czujesz że koleś ma AK to graj AQ, jak ma AJ to ty graj AT, procenty będą po twojej stronie nieprawdaż? takie proste dostosowanie i po sprawie, a ty nie mogłeś na to wpaść i się tylko stresujesz i mięsem rzucasz, graj swoje, to podstawa sukcesu

  10. #60
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    A ja gram na PS wszystko - od malych sitow do duzych sitow, stoliki od NL200 do NL1000, turnieje mniejsze i wieksze i jakos nie zauwazylem niczego, co by moglo bic na alarm

    Ot - od czasu do czasu przydarzy sie jakies bezsensowne rozdanie czy glupi bad-beat, ale tak chyba jest wszedzie?...

    Nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem - jak komus nie idzie, od razu zrzuca wine na soft... Przejrzyjcie sobie rozdania z turniejow LIVE - tam tez jest to samo... Popatrzcie w TV - podobne historie mnoza sie jak grzyby po deszczu...

    Przeciez to POKER!!!
    Chyba kazdy, kto na niego sie decyduje, wie, co to slowo znaczy i jakie ryzyko podejmuje

    Pzdr
    Ostatnio edytowane przez INTELOWIEC ; 28-05-2007 o 11:21