Zobacz wyniki ankiety: Call of fold ?

Głosujących
52. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Call

    20 38.46%
  • Fold

    32 61.54%
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 47 z 47
  1. #41
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    co ?? AQ gdy gra nas trzech i kazdy ma okolo 10-15 BB a Ty mowisz o zrzuceniu AQ gdy mnie zresuje ktos ?

    zagralem za 30k bo za kazdym razem tak gralem bez znaczenia na karte chcialem poprostu wziac blindy ewentualnie sprawdzic allina marka gdy sie o takowe zagranie pokusi

    ja jakos nie mam oporow przed sprawdzaniem allina z Aq zwlaszcza w tej fazie turnieju

  2. #42
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    386
    myslalem ze wsop jest od 21 lat

  3. #43
    bo jest

  4. #44
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    487
    jasne ze mi zalezalo na wygranej w tym turnieju!!!!
    gralem tez all in, wczesniej na kilka takich moich zagran zrzuciles karty, raz tez mowiles ze nie wiesz co zrobic bo masz dobra reke po czym zrzucasz, tu nagle call z AQ.
    wedlug mnie bylo to spowodowane emocjami jakie towarzyszyly nie tylko nam graczom ale rowniez pozostalym obserwatorom w tej fazie turnieju.
    brak konsekwencji (albo sie gra o bankrolla, albo o wsopa)

  5. #45
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Oczywiscie ze takze zadecydowaly emocje a nie tylko chlodna kalkulacja wkurzylo mnie ze sie rozbrykales i zaczales zadzierac z moimi zetonami :P Wiec musialem Cie uciszyc :P

    A tak na serio to w przerwie po odpadnieciu MIPIego nie przemyslalem jaka strategie nalezy przyjac w tej fazie turnieju ;P

    Wiec byla to tez troche improwizacja Ty rowniez w trakcie zmieniles strategie i juz nie pozwalales mi doplacc z malego blinda ;P i obejrzec flopa

  6. #46
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    157
    To jak się skończyło?

  7. #47
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    dalem call i Rossi pokazal Q10 A na flopie As a potem troche stresu gdy na riverze 8 lub K dawaly mu strita ale nie przyszlo