Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 40

Wątek: Click2Pay

  1. #1
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    386
    moze przyda się temat dotyczący alternatyw do kart netellera

    no więc zalozylem sobie konto clic2pay, po 10 minutach zadzwonila do mnie pani z click2pay i w ramach potwierdzenia rejestracji zapytala mnie jaką dałem odpowiedz na pytania dodatkowe (takie pytanie co jak zapomne hasla i odpowiem na to pytanie to mi przyslą haslo na maila)

    czy ktoś tez tak miał?

    2 pytanie do użytkowników click2pay,

    jak dużo kosztuje użytkowanie/wypłacanie przez C2P ?

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    198
    i co, po takiej weryfikacji to juz masz konto aktywnetzn mozesz wplacac kase i wyplacac.

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    poczytaj w temacie o koncu karty Netelera, tam jest duzo o c2p

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    279
    Mam takie pytanko czy jak się ma konto w C2P to dostaje się kartę a jeżeli tak to jaką debetową czy kredytową.

  5. #5
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    386
    mozna zamówić kartę debetową,

    ja mam inne pytanie, jak można zasilić konto C2P jeżeli ma się konto bankowe w inteligo (gdzie nie ma możliwości zrobienia depozytu bankowego?)

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    nie bardzo rozumiem pytanie
    ale- ja mam pod c2p podpieta karte z inteligo, jak robisz gdzies depozyt przez c2p to on sciaga kase z tej karty- nie robisz depozytu na c2p tylko on od razu z tej akrty jkaby wplaca

  7. #7
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez Soprano Zobacz posta
    nie bardzo rozumiem pytanie
    ale- ja mam pod c2p podpieta karte z inteligo, jak robisz gdzies depozyt przez c2p to on sciaga kase z tej karty- nie robisz depozytu na c2p tylko on od razu z tej akrty jkaby wplaca
    autoexec chyba źle sformułował, w inteligo idziesz do oddziału i robisz depozyt na swoje konto w inteligo, a odp. jw czyli pewnie trzeba mieć środki na koncie c2p żeby transakcja doszła do skutku (chyba że c2p przewiduje debet w co wątpię)

  8. #8
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    386
    ok rozumiem
    czyli nie trzeba robić depozytu bo automatycznie sciągnie kase z konta inteligo

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    280
    tak , kupujac cos poprzez c2p , c2p sciaga automatycznie srodki z naszej karty, jezeli nie ma srodkow na karcie tranzakcja nie dojdzie do skutku


    pzdr

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    siemka!

    w jakiej walucie najlepiej otworzyc konto C2P? $ czy Euro? bo PLN i tak odejdzie w zapomnienie, ale z tego co pamietam to nie biora kasy za przewalutowanie tak?

    pozdr