Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 40

Wątek: Click2Pay

  1. #31
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Co za gówno...

    Dwa tygodnie temu zrobiłem na C2P dwie wypłaty na kartę bankomatową, jeden po drugim, w ciągu dwóch kolejnych dni roboczych. Pierwsza transza dotarła po 6 dniach roboczych, drugą próbuję wypłacić z bankomatu od paru dni - bezskutecznie, tylko płacę pół dolara za próbę wypłaty powyżej salda. Support od tygodnia nie odpowiada na moje prośby podania stanu karty. Odpowiada na niektóre inne pytania, ale uparcie ignoruje prośbę o wyciąg z karty debetowej. Dzisiaj wchodzę na konto, żeby do nich zadzwonić i ich opieprzyć, a tu na koncie C2P leżą pieniądze, które miały być przelane na kartę 12 dni temu. C2P z jakiegoś powodu cofnął moją wypłatę. Dzisiaj puściłem je ponownie na kartę - ciekawe, czy za 2 tygodnie znowu zobaczę je na koncie po 58 nieskutecznych próbach wypłaty z bankomatu...

    ŻENADA

    pzdr

  2. #32
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    nie wiem czemu ale ja nie mam zadnych problemow z c2p
    nastepnego dnia kasajest nakoncie zawsze.
    i chyba nigdy nie sciagneli mi nic za to ze za duza kase probowalem sciagnac.

  3. #33
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    595
    jak najlatwiej zasilic konto C2P ? jedyna opcja wplaty to depozyt bankowy, ktory o ile pamietam mi zablokowalo

    mozna przez roomy, ale wiekszosc ktore sprawdzilem nie pozwala na przesylanie kasy miedzy portfelami, no a pozniej bylby klopot z wyplata

    pozdrawiam

  4. #34
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    sprobuj przez poker.com kiedys nie bylo problemu

  5. #35
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    podlaczasz karte kredytowa lub jakas taka do tranzakcji internetowych, wysylasz im skany itd.
    jak juz ci to zatwierdza to musiszmiec na niej jakies srodki.

    wchodzisz do jakiegos roomu(dowolny taki najlepiej gdzie masz juz kase ktora chcesz wrzucic na c2p)
    i wplacasz na niego kase(jakas drobna kwota) przez C2P i room ci sciaga kase z kredytowki korzystajac z c2p.

    kase masz juz wtedy na koncie danego roomu i mozesz sciagnac na c2p juz wtedy cala kase jaka miales na roomie poprzez wyplate z roomu.

    mam nadzije ze zrozumiale to napisalem

  6. #36
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    595
    WojtasPolak: nie moge nawet sciagnac softu poker.com, na ich stronie reklamuja pare innych roomow, jak titan czy FTP

    jradzioo: nie mam karty kredytowej i nie mam zamiaru miec, wiec ta opcja odpada

  7. #37
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    no to kazdy prawie bank daje karte do przelewow elektornicznych, w mbanku i inteligo kosztuje ona 25zł /rok

  8. #38
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    Cytat Zamieszczone przez electer Zobacz posta
    WojtasPolak: nie moge nawet sciagnac softu poker.com, na ich stronie reklamuja pare innych roomow, jak titan czy FTP
    http://pokercs.com/download.html
    tylko zazalen nie przyjmuje

  9. #39
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    595
    czemu ze strony www.poker.com nie mozna sciagnac roomu poker.com ?

    sciagnalem go z Twojego linka, ale dziwnie to wszystko wyglada

    moze dam sobie spokoj z C2P

    thx za pomoc, w kazdym razie
    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez electer ; 23-08-2007 o 00:16

  10. #40
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Używa ktoś click2pay aktualnie?
    mają kartę czy coś?
    liczą po jakiś normalnych kursach i nie pobierają prowizji?

    szukam jakiejś alternatywy do Netellera i się rozglądam...