Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 40

Wątek: Click2Pay

  1. #21
    czyli zakladam konto w c2p,podaje info o mojej karcie kredytowej np w mbanku i to jest tak jakby moja karta c2p?tzn ze jak chce wplacic kase do pokeroomu to potraca z karty np mbanku ?

  2. #22
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    386
    lol zalozylem konto, i zapytalem sie o karte to mi napisali:
    NIESTETY NIE OFERUJEMY JUZ KART DEBETOWYCH !!!!!!!!!!!!!!!

    to ma byc jakis zart czy co???/

  3. #23
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Wypłacał ktoś ostatnio pieniądze przez kartę C2P?

    Puściłem dwa razy 27.07.07 i 30.07.09 po 1K USD na kartę i od tygodnia nie ma ich w bankomacie. Zaczynam się niepokoić, support nie odpowiada na moje maile... Miał ktoś z Was tak?

    pzdr

  4. #24
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    90
    ja puscilem 27.07 i tez nie mam w odpowiedzi na maile dostalem ze wszystko jest ok tylko maja jakies problemy techniczne, najgorsze jest to ze znajomemu przelew na karte trwa max 1 dzien ale ma konto w EUR

  5. #25
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Ok, dzisiaj wypłata zakończona sukcesem.

    Mimo wszystko z utęsknieniem czekam na Netellera...

    pzdr

  6. #26
    Dołączył
    Nov 2004
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    301
    Pytalem o to samo,odpowiedzieli-kwota ktora przelewasz na karte zostaje zaksiegowana na niej dopiero po 7 dniach( w praktyce 5 dni roboczych)-straszna lipa.

    bocian-pisales wczesniej ze masz limity 500$/tydzien.. dopóki nie bedziesz klientem od 6 tyg.Nadal tak masz?Ja tez nie jestem klientem od 6tyg-natomiast na pytanie jakie mam limity dostalem odp. ze 1000$/tydzien ...w praktyce tego nie sprawdzalem..(pewnie babka z supportu niedoinformowana-wyjasni sie niedługo)

    pzdr

  7. #27
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Nie wiem jak to jest z limitami, przy wypłatach z pokerroomu na C2P jedynym limitem jest 1K USD dziennie z bankomatu - kartę można załadować większą kwotą. Ładowałem kartę po 1K USD dwa razy w przeciągu 2 dni roboczych i nie było problemów. Nie potrzebuję C2P do przelewania kasy między roomami, bo od tego jest Neteller - dlatego też nie walczyłem o wyższy status konta.

    A oczekiwanie przez PONAD tydzień na załadowanie karty z konta C2P to jakiś żart. Dobrze, że Neteller wraca...

    pzdr

  8. #28
    Dołączył
    Nov 2004
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    301
    Cytat Zamieszczone przez bocian Zobacz posta

    Poza tym Click2Pay ma jakąś kretyńską politykę przyznawania gwiazdek swoim klientom, np. ja jako posiadacz ** z sześciu możliwych mam tygodniowy limit $500. Aby go zwiększyć do $1000 (***) muszę być klientem przynajmniej od 6 tygodni, przynajmniej raz w całości wykorzystać limit i wysłać im skany wszystkiego, czego się da... Paranoja.
    Chodzilo mi o ten twoj post,co to za limit 500$ o ktorym pisałes?

    pzdr

  9. #29
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Prawdę mówiąc nie wiem, najprawdopodobniej chodzi o maksymalny tygodniowy transfer z C2P do pokerroomu czy kasyna.

  10. #30
    Dołączył
    Jan 2005
    Posty
    296
    Z watku o karcie netellera. Sam sie zacytuje .
    Cytat Zamieszczone przez kielbax Zobacz posta
    Bez względu na gwiazdki, nie ma limitu na transfery między pokeroomami a kontem C2P. Karta ma limity wypłat $1k/dzien i $5k/tydzien. Kartę można ładować porcjami po 5k euro. Nie ma limitu środków jakie można trzymać na karcie.
    Pierwsza wpłata na kartę szła około tygodnia(pracują tylko w dni robocze). Druga już "tylko" 4 dni.
    Teoretycznie saldo karty można sprawdzić w bankomacie(oplata 50centow + ewentualnie to co bierze bank). W bankomatach WBK`u nie działa.
    Historia transackji karty zawiera tylko wpłaty na kartę z konta, brak wypłat z karty w bankomacie/sklepie.
    No i faktycznie wygląda biednie.
    Wyciag transakcji karty mozna zamowic wysylajac mejla do CS.

    edit
    Ten limit $500 to chyba dotyczy ladowania konta karta kredytowa badz przelewem. Glowy nie dam.