Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 39 z 39
  1. #31
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    mówię szczerze i bez ironii:
    nadajesz się do pokera i życzę Ci powodzenia w budowaniu bankrolla.

  2. #32
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez wanpi Zobacz posta
    mówię szczerze i bez ironii:
    nadajesz się do pokera i życzę Ci powodzenia w budowaniu bankrolla.
    Dzięki!

    Wczoraj znowu - allny przeciwników przeciwko najstarszemu fullowi i nut flushowi (i to bynajmniej nie z jakimś kolorem czy stitem - oba alliny z dwiema parami...) - dwa BI do przodu. W ten sposób bankroll buduje się sam. Inna sprawa, że chyba niewiele się nauczę grając w ten sposób... Ale na razie niech się bankroll buduje. Później pomyślimy.

  3. #33
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Proponowałbym ci zbudować dość porządny bankroll, gdyż wyżej faktycznie możesz mieć problemy i dostosowanie się do warunków tam panujących może cię trochę kosztować. Przy $2k śmiało wskakuj na NL50. Chociaż tam taka strategia też przyniesie skutek. Dopiero na NL200 może się to zmienić.

    Aż miło się robi czytając posty, w których nie ma sarkazmu, obrażania, wyśmiewania itp. itd.
    Pozdrawiam i życzę powodzenia .
    Ostatnio edytowane przez Kapol ; 19-05-2007 o 12:01

  4. #34
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez Kapol Zobacz posta
    Przy $2k śmiało wskakuj na NL50.
    bez przesady z tym 2k imho

  5. #35
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    32
    Cytat Zamieszczone przez Seen Zobacz posta
    Być bardziej tight??? co mialbys grac zamiast AA, zeby byc bardziej tight?
    Ktos moglby mi zarzucic, ze skoro flop jest beznadziejny a koles reraisowal to powinienem zrzucic

  6. #36
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Apollo440 Zobacz posta
    Ktos moglby mi zarzucic, ze skoro flop jest beznadziejny a koles reraisowal to powinienem zrzucic
    Jeśli nie było dwóch kart do koloru, to raczej bym slowplayował. Co prawda może mieć draw do strita, ale chyba bym zaryzykował.

    Inna sprawa, że gdyby po Twoim czekaniu on wrzucił all-ina, to i tak bym sprawdził, czyli finał byłby ten sam.

  7. #37
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    32
    No ja po flopie zainwestowałem 5000 i koleś sprawdził, na turnie doszła jakaś biedna karta, juz teraz nie pamiętam jaka, więc ja all-in i on sprawdził a tu kuku, wylądowałem z AA na parki 10 i 4(każda była z innej parafi a staita nie szło ułożyć)
    Grałem od początku agresywnie więc nie było żadnego czekania ale chłopak się nie przestraszył hehe
    Fart działa zawsze w dwie strony, pytanie tylko, po krórej stronie dziś stoisz?

  8. #38
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Apollo440 Zobacz posta
    Dostalem AA na reke a na flopie jakies biedne 10, 4, 2, wiec ja Allin
    Cytat Zamieszczone przez Apollo440 Zobacz posta
    No ja po flopie zainwestowałem 5000 i koleś sprawdził, na turnie doszła jakaś biedna karta, juz teraz nie pamiętam jaka, więc ja all-in
    Coś niespójne te zeznania...

    To że zainwestowałeś 5k to akurat nic nikomu nie mówi, bo nie wiemy w jakiej fazie turnieju byliście, jakie były stacki itp.

    All-in czy 5k - w sumie na jedno wychodzi w kontekście tego co pisałem, że ja bym slowplayował. Gdybym przy tym flopie przeczekał na flopie a on by jakoś mocno zabetował, to miałbym przynajmniej podejrzenia, że coś ma. A tak o jego kartach nie wiedziałeś nic.

    Ale ja się na pokerze nie znam

  9. #39
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    32
    No faktycznie strzeliłem literówke ale nie istotne, stare dzieje od tego SnG wydażyło się już wiele...
    Thanx 4 comments