Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    No wlasnie, pomyslalem ze mozna zrobic nowy dzial bonusy, co wy na to?

  2. #2
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Ja tylko podtrzymam swoją opinię, jak apropos forum o roboczej nazwie 'SPAM&SHIT'. Osobiście nie lubię jak jest za dużo działów, bo denerwujące się robi sprawdzanie gdzie coś nowego się pojawiło, za duży natłok informacji. Ponadto lepiej chyba jak jakiś dział tętni życiem i jest w nim dużo postów (oczywiście w temacie!), niż jak pojawi się w nim coś raz na dłuższy okres czasu i nic się w nim nie dzieje.

    Najbardziej nie podoba mi się, jak ktoś tworzy jakieś nowe forum i od razu robi w nim 50 różnych działów i poddziałów, z których większość pozostaje w ogóle pusta. Po co? A takich przykładów w sieci można znaleźć niestety mnóstwo.

    Znacznie lepsza moim zdaniem jest droga ewolucji, na początku mało działów ogólnych, a jak już rzeczywiście jakiś podtemat będzie wyjątkowo często poruszany można stworzyć dla niego osobny dział. Np. tu bardzo ładnie 'urodził' się dział 'Strategia i taktyka', ale z jakimiś nowymi (m.in. 'Bonusy') jeszcze raczej bym się wstrzymał. Przynajmniej do czasu, aż faktycznie w dziale 'Poker w internecie' posty na ten temat będą stanowiły znaczną jego część.

    Oczywiście to tylko mój punkt widzenia, ale bardzo często lepsze okazuje się wrogiem dobrego, nie tylko w przysłowiu.

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Trzcianka
    Posty
    102
    do tego nie trzeba nowego dzialu, za malo sie chyba bonusow pojawia na forum zeby az dzial sie pojawial, wydaje mi sie ze wystarczy zrobic przyklejony temat gdzie kazdy bedzie wrzucal nowy bonusik

  4. #4
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Oki, a Spam and Shit to chyba powinno sie kasowac zamiast wrzucac w inne miejsce, right? Co do ewolucji to oczywiscie jest to najlepsza wg mnie droga, dlatego na poczatek dalem wlasnie takie jak najbardziej ogolne dzialy, a nie jak inni oddzielnyu dzial dal kazdego rodzaju odmiany itp.