Strona 26 z 42 PierwszyPierwszy ... 16242526272836 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 251 do 260 z 418
  1. #251
    Dzieki za odpowiedzi!
    Wczoraj się zaparłem, zadzwonilem, dalem na speaker'a i czekalem cierpliwie jakies 20 minut az sie ktos zglosil, potwierdzilem wszystko i rachunek odblokowany.

    Co do kart - napisalem tak, bo kiedy byla ta akcja z domniemaną "wymianą" pisali ze przed wysyłką nowych będzie trzeba mieć potwierdzone dane osobowe.

    Na pytanie co z kartami konsultant z telefonu kazał mi napisać maila z pytaniami na adres card(s ?) @ neteller.com czyli generalnie spuscil mnie na drzewo .

    No nic, dobrze ze sie wszystko wyjasnilo.

    pzdr
    M.

  2. Witam

    Neteller ma coraz większe problemy. Niedawno został zawieszony w notowaniach na giełdzie. Blokowanie kont klientów nie służy zapewne weryfikacji do wysyłania kart neteller, a raczej przytrzymywanie środków żeby nie stracić płynności w firmie.

    Tak jak już 3 miesiące temu pisałem w tym temacie karty neteller można będzie się spodziewać nie wcześniej niż po pół roku. W tych okolicznościach nie liczył bym za bardzo na tą kartę i radził bym o wycofanie środków do jakiegoś poker roomu. Wszystko dla bezpieczeństwa. Optymiści nich ryzykują.

    Pozdrawiam

  3. #253
    Cytat Zamieszczone przez $pawelrad$ Zobacz posta
    Neteller ma coraz większe problemy. Niedawno został zawieszony w notowaniach na giełdzie.
    NIEAKTUALNE - neteller wraca na giełdę

    http://pl.pokernews.com/newsy/2007/7...aca-do-gry.htm

    Chyba jednak będzie git


    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 27-07-2007 o 22:45 Powód: redukcja cytatatu - cytujcie z sensem :P

  4. 07/25/2007
    NETeller revenue has declined 54% as a result of its withdrawal from the North American market, the company announced today. The popular payment processor took in $32.7 million in the first quarter of 2007 compared to $71.8 million in the final quarter of 2006.
    The company's first quarter results include approximately $14 million from American customers collected prior to its withdrawal from the U.S. NETeller's average daily receipts have slipped 70% during the same time period, from $5.75 million to $1.71 million.
    NETeller exited the American market on Jan. 18 after its co-founders, Stephen Lawrence and John LeFebvre, were arrested by U.S. authorities and charged with money laundering. Both Lawrence and LeFebvre pleaded guilty to conspiracy charges earlier this month and face maximum sentences of five years in jail.
    The company stopped processing online gambling transactions for Canadians in April.
    Excluding North America, NETeller reports it has an active customer base of 99,575 – which is slightly higher than the 91,381 it had as of Dec. 31, 2006. And as of March, 71,493 of their active customers came from Europe. Before exiting North America, NETeller had 385,781 active customers.
    The company also says it has $213.5 million in cash. But that amount doesn't account for the $60 million seized by U.S. authorities or the remainder of the $136 million it agreed to pay the U.S. in a settlement reached last week.
    NETeller still owes U.S. customers about $94 million, but says the repayment of that money won't affect the company's cash position.
    The process to return funds to U.S. customers is expected to begin by the end of the month, the company says.

  5. #255
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez $pawelrad$ Zobacz posta
    przytrzymywanie środków żeby nie stracić płynności w firmie

    a co za roznica czy firma ma na konctach graczy 200 czy 100 milionow $ ? Plynnosci finansowej napewno to nie narusza jedynie oczywiscie zysk jest mniejszy a blokujac srodki na kontach graczy celowo tymbardziej by utracila firma wiarygodnosc i spowodowala masowe wyplaty

    Wiec mysle ze raczej nie ma obaw co do zgromadzonych tam srodkow

  6. #256
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Screen z mojego konta (Wlk. Brytania). W poniedziałek/wtorek dojdzie kasa na Netellera, to zamówię.
    Ostatnio edytowane przez Kapol ; 28-07-2007 o 17:23

  7. #257
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    no to "swiatelko w ciemnym tunelu" tak jakby;
    moze bedzie z tego pozar

  8. #258
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    158
    czyli mozna juz zamawiac nowa karte? zamowil juz ktos? jaki jest czas od zamowienia do dostarczenia?

  9. #259
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    nie widzisz co napisal Kapol ?

  10. #260
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    158
    A ty widzisz tam odpowiedz na kazde moje pytanie?