Strona 3 z 42 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 418
  1. #21
    Dołączył
    Jun 2004
    Przegląda
    Radom
    Posty
    217
    jak weszedl przelwe na konto tozawsze z tego korzystam i jakos sie nikt nieprzyczepil niebedzie tak zle

  2. #22
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    ten Masa z Pruszkowa?:O

  3. #23
    Dołączył
    Jun 2004
    Przegląda
    Radom
    Posty
    217
    hehe dawno sie nieudzielalem na forum
    Masa z Radomia

  4. #24
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez Melipone Zobacz posta
    geez, trzeba się z livechatboxem połączyć i spytać się ile jest kasy na karcie, jak jest to wypłacić;
    co do agonii netellera to bez przesady, dalej z netellera można robić przelewy bankowe, pamiętajmy że wiele osób nie korzysta z karty, poza tym neteller robi inne interesy na świecie w innych dziedzinach i wątpię żeby nagle padł, poza tym na pewno dostanie się ostrzeżenie o tym jeśli miałoby to nastąpić, poza tym myślę że jeśli neteller padnie, to roomy raczej zaakceptują inną metodę wypłaty mimo że wpłacało się netellerem, pożyjemy zobaczymy, nie ma co panikować mówiło się że Gołota już padł, a szykuje się jego następna walka hehe
    jakby tak uwaznie popatrzec to widac ze Neteller podupada (niestety)

  5. #25
    Mamy pieniadze i nie możemy ich wykorzystac tak jak wczesniej. Powstał powazny problem może ktoś zacznie prowadzic taki kantor online i bedzie wyplacal przekazem pieniadze hehe

  6. #26
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez kuerten Zobacz posta
    jakby tak uwaznie popatrzec to widac ze Neteller podupada (niestety)
    Bez przesady znam wiele osob co nie korzystaly z karty netelera uzywaly tylko netelera do szybkich przelewow miedzy roomami

  7. #27
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    28
    to jak teraz proponujecie wyplacac srodki w pokerroomow ??

  8. #28
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    Bez przesady znam wiele osob co nie korzystaly z karty netelera uzywaly tylko netelera do szybkich przelewow miedzy roomami
    poczekamy zobaczymy co bedzie dalej ciekawe czy ktos trzyma tam wiecej kasy ?

  9. #29
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    230
    Czy jakis inny "e-wallet" wydaje karte podobną do tej Netellera ?
    Clik2pay ? Moneybookers ?

  10. #30
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    350
    Cytat Zamieszczone przez BozoTheBanker Zobacz posta
    Czy jakis inny "e-wallet" wydaje karte podobną do tej Netellera ?
    Clik2pay ? Moneybookers ?
    Z tego co czytałem na naszym ulubionym forum podobno Click2pay, ale nie wiem czy można z tego korzystać na Party. Zarejestrowałem sobie konto i czekam aż do mnie zadzwonią, wtedy postaram dowiedzieć się jak to jest z tą kartą.
    Moneybookers odpada nie maja karty.
    Z karta masz jeszcze Epassporte i MyWebATM, z ktorego możesz skorzystać w kilku sieciach.
    Przejrzyj wątek canadian e-wallets czy jakos tak.

    DuzySlon

    PS Ktos korzysta z wymienionych wyżej portfeli?