Strona 2 z 42 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 418
  1. #11
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    386
    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    moneybookers,przelew bankowy, click2pay-ale malo kto to obsluguje
    no to zaczną obsługiwać

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    watpie by dla roomow byl to jakis bodziec by oslubiwac inne portfele :P Gdyby neteler przestal dzialac ale wiele oosb korzystajacych z netelera nie uzywa jego karty wiec nie odczuja zadnej roznicy

  3. #13
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    120
    Druty w chuja normalnie. Click2pay w sumie nie jeat tak trudno dostepne, widac w niektorych roomach, ale generalnie jest przesrane.

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    110
    Do dupy wlasnie o to chodzilo zeby korzystac z tej karty a nie jakies smierdzace przelewy... ja juz teraz mam problem z zaladowaniem karty... "Przy przetwarzaniu żądania wystąpił błąd."

  5. #15
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Mam nadzieję, że wyrobią się z nową kartą jak najszybciej.

  6. #16
    O żesz w pizdu. Było łato,lekko, przyjemnie. Do czasu. Co teraz proponujecie? Na Konto? A jak się przyczepią?

  7. #17
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    28
    No wlasnie ... z czego teraz nalezy korzystac przy wyplacie ... czy mzoe jest jakis podowny serwis do netellera ktory oferuje karte ??

  8. #18
    A co z kaską, która obecnie znajduje się na karcie?
    Czy do 2 maja można jeszcze ładować kartę i wypłacać? Czy już po ptokach?
    Czy to powolna agonia netellera?
    Ostatnio edytowane przez nigdyniewiadomo ; 26-04-2007 o 19:21

  9. #19
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    geez, trzeba się z livechatboxem połączyć i spytać się ile jest kasy na karcie, jak jest to wypłacić;
    co do agonii netellera to bez przesady, dalej z netellera można robić przelewy bankowe, pamiętajmy że wiele osób nie korzysta z karty, poza tym neteller robi inne interesy na świecie w innych dziedzinach i wątpię żeby nagle padł, poza tym na pewno dostanie się ostrzeżenie o tym jeśli miałoby to nastąpić, poza tym myślę że jeśli neteller padnie, to roomy raczej zaakceptują inną metodę wypłaty mimo że wpłacało się netellerem, pożyjemy zobaczymy, nie ma co panikować mówiło się że Gołota już padł, a szykuje się jego następna walka hehe

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2005
    Posty
    296
    Cytat Zamieszczone przez nigdyniewiadomo Zobacz posta
    A co z kaską, która obecnie znajduje się na karcie?
    Czy do 2 maja można jeszcze ładować kartę i wypłacać? Czy już po ptokach?
    Czy to powolna agonia netellera?
    1.Możesz wypłacić do 2 maja.Jeśli nie wypłacisz to kasa wróci na twoje konto Netellera.
    2.Ładować nie, wypłacać tak.
    3.Faktycznie cała sytuacja wygląda nieciekawie.