Strona 7 z 33 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 323
  1. #61
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    16
    Cytat Zamieszczone przez smigacz Zobacz posta
    Bez sensu Cipo jedna !
    cipe to masz w gaciach smigaczu, i czemu cipko tak salbo zagrales. Mowiles ze znowu wsyztskich rozjebiesz bo slabi sa, a tu sie okazuje ze ty jeszcze slabszy

  2. #62
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    100
    Cytat Zamieszczone przez kula Zobacz posta
    cipe to masz w gaciach smigaczu, i czemu cipko tak salbo zagrales. Mowiles ze znowu wsyztskich rozjebiesz bo slabi sa, a tu sie okazuje ze ty jeszcze slabszy
    Więcej takich fish'ów jak ja to nie ma... nie mam z kim wygrywać...

  3. #63
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    100
    A nie, jest jeden słabszy, niejaki Macia, każde rozdanie normalnie przegrywa i wczoraj z 4 rebuy'e jebnął... biedny...

  4. #64
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    16
    Cytat Zamieszczone przez smigacz Zobacz posta
    A nie, jest jeden słabszy, niejaki Macia, każde rozdanie normalnie przegrywa i wczoraj z 4 rebuy'e jebnął... biedny...
    a słyszałem o nim, podobno był kiedys dobry czy coś, ale po problemach (wypadek przy łowieniu fishów) już nie jest dobry, jest szansa ze po dlugiej rechabilitacji wroci na normalnym poziom grania.

  5. #65
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    110
    xD


    Dziekujemy Ambientowi za tak szybki odzew na forum w sprawie regulaminu turniejowego, byl on potrzebny juz od bardzo dawna.
    wczoraj biedny mario juz wypruwał flaki przypominając plakupowi zeby zrobil ruch itp itd.. jeden z wielu przypadków gdy ktoś reisuje nic nie mowiac, po czym 3 4 i 5 osoba pyta sie osoby obok co sie dzieje, przy okazji znowu robiac zamieszanie... tak jak wspomnial wczesniej joker czy kula, jakakolwiek konsultacja podczas rozdania, mowienie co sie mialo itp powinno byc po prostu KARANE - niestety jesli nie mozemy sie dogadac slownie bedzie trzeba to egzekwowac regulaminem :<


    btw sry Robert

  6. #66
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    28
    O kurde, ale się doigralem. No chlopaki jakbym wiedzial ze tak wam zalezy na porzadku ponad wszystko..Przeczytalem regulamin i szykuje sie do nastepnego turnieju. Prawdopodobnie zostaly mi jeszcze dwa poniedzialki w Szczecinie. Nie koncze "poprawie sie" bo mario odpisze "zawsze tak mówisz !!" Ale regulamin przeczytalem i zapamietalem.
    pozdrowienia z Opola.

  7. Witam,
    Zrobil się mały zator z Waszymi nagrodami na betsson- za co przepraszam.
    Do środy wszystkie zaległości będą załatwione.

    Zamiast ticketów do LuckuDollar nich na Waszych kontach pojawiły się tickety o nominale 2+0,25.
    Myślę, że będzie to być ciekawa odmiana, bo dzięki tym ticketom możecie zagrać min. w takich turniejach:

    TURBO Omaha Hi ShortHanded
    Texas Holdem Freezeout Turbo
    Omaha Hi Rebuy
    5 Card draw Rebuy
    ­$5,000 Guaranteed Texas Holdem, Rebuy

    Dzienny rozkład turniejów znajdziecie tutaj:
    https://www.betsson.com/pl/poker/tou...lyschedule.asp

    Tygodniowy rozkład jest tutaj:
    https://www.betsson.com/pl/poker/tou...ekschedule.asp

    Dodatkowo niektórzy z Was mogli dostać także ticket $5+0,5 – dopisałem kilka takich ticketów extra J.
    Swoje tickety możecie sprawdzić logując się na konto przez WWW w sekcji „Moje konto” – „Moje turnieje/tickety”

    I jeszcze jedna dobra wiadomość:
    Minimalna wpłata na betsson wynosi teraz 10 PLN.
    Myślę, że ucieszy to graczy, którzy dopiero zaczynają grę J

    Pozdrawiam

    Milo

    PS.
    Przypominam o naszym freerollu tylko dla Polaków – start dziś o godz. 20. Pula prawie $400 – 20 osób w kasie J

  8. #68
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    176
    Wyniki piątej kolejki :

    1.Ambient 47
    2.Panicho 38
    3.Joker 33
    4.Irek 30
    5.Trotyl 27
    6.Maradona 24
    7.Pala 21
    8.Karpow 18
    9.Rafael 16
    10.Smigacz 14
    11.MB 12
    12.Michał 10
    13.Gutek 8
    14.Tatix 7
    15.Gruda 6
    16.Drozda 5
    17.Mario 4
    18.Ptakup 3
    19.Kula 2
    20.Napalm 1

    Gdy została pierwsza szóstka, Trotyl miał stack ok 25 kilo, na 60 kilo wszystkich żetonów.Trochę skubnął go Maradona ( dwa malutkie alliny ),ale dopiero wszystko mu poszło w trzech następnych w przeciągu pięciu minut.Ja miałem dużego farta, moje Q6 wygrało z AQ .Potem był Irek a zakończył Darek jego QQ wywaliło wybuchowe JJ.Następnie odpadł Irek ,jego strit na flopie nie utrzymał się.Darek kupił fulla.W ten sposób Joker z niezadużym stackiem ( foldując wcześniej parę niezłych rąk) doczłapał do trzeciego miejsca, ale blindy urosły i wessało Jokera.W HeadsUpie Darek miał przewagę 34 kilo do moich 26 kilo.Ale w trzecim chyba rozdaniu pozwolił mi się podwoić.Po flopie miał drawa do koloru,zagrał all in a ja już czekałem z setem.


    Klasyfikacja ogólna-pierwsza 20-stka (liczymy maksymalnie punkty za trzy najlepsze miejsca ):
    1.Smigacz 110
    2.Joker 108
    3.Daniel 105
    4.Irek 102
    5.Mario 94
    6.Panicho 93
    7.Napalm 87
    8.Trotyl 84
    9.MB 77
    10.Pala 70
    11.Maradona 67
    12.Ambient 63
    13.Gutek 55
    14.Kula 52
    15.Gruda 48
    16.Drozda 46
    17.Michał 43
    18.Siwy 40
    19.Karpow 34
    20.Macia 26

    Klasyfikacja Killerów :
    1.Trotyl 13
    2.Irek 9
    3.Panicho 7
    4.Napalm, Joker po 5
    5.Daniel, Mechu, Gruda, po 3
    6.Karpow, Maiki, Mechu po 2
    7.Tatix,Pala, Smigacz,Janek, Drozda, Michał,Ambient po 1
    Ostatnio edytowane przez ambient ; 23-05-2007 o 04:39

  9. #69
    Gratki Kris )
    Trzeba przyznać , że się dużo dzialo.Joker wywalil KK przed flopem - jestem pod wrażeniem a Gruda kolor po flopie z K .
    W obu przypadkach to bylo najlepsze zagranie.

  10. #70
    panowie nie wpadajmy w paranoje wyrzucac KK przed flopem a panicho pisz piekne zagranie ZENADA