Strona 3 z 33 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 323
  1. #21
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Oficjalne wyniki:

    1. Macia - 2000zl
    2. Mario - 1000zl
    3. Bogoos - 500 zl
    4. Darek - 300 zl
    5. Rafal
    6. Joker
    7. Fertek
    8.Slick
    9.Napalm
    10. Ambient

    Dzisiejszy final to byla, krotka pilka jak to okreslil Joker, w 22 minuty odpadlo 4 graczy i zakonczylem turniej...

    Powiem, ze wczoraj gralem perfekcyjnie, uwazam, ze nei popelnilem zadnego bledu, poza za malym betem vs Rafal kiedy zlapalem strita... Dzis mialem szczescie, ktore pozwolilo zakonczyc turniej...

    Dziwna sprawa, bo uwazam, ze w kasie powinien byc dodatkowo Rafal i Joker bo grali na prawde dobrze, Jokera rozkojarzyla jednak jego Asia i polecial na glupim zagraniu a Rafal dzis mial strasznego pecha w rozdaniu ze mna i Bogoosem Sorry Rafal...

    Dzieki wszystkim za gre i za udany 3 sezon !

  2. #22
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    167
    Czesc Gramy dzisiaj? bo z tego co wiem nie bedzie Krzyska? Ja jestem chetny

  3. #23
    Ja tez przesylam gratki dla Maćka, taki turniej wygrać i to w takim stylu. GRATKI .
    Szkoda, że karty nie mialem i nic mi nie szlo no ale ta nędzna passa się kiedyś odwróci.
    Oby szybciej, tak więc moje 4 miejsce jest wynikiem braku gry niż moich umiejętności.
    Pozdrawiam.

  4. #24
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    No co prawda to prawda, nie wiem czy Darek rozegrales 15 rak podczas turnieju

  5. #25
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    26
    no chyba gramy - ja i mb bedziemy tak czy inaczej

  6. #26
    Nie wiem ile razy bylem w grze, może z 5-6 razy, no może z 7 - ale jak się dostaje non stop: 2-8, 2-7, 3-9, 4-9, Q-2 to jak tu wchodzic do gry jak inni mają : AA, KK .
    Tak wywalając karty zostalem 4 .
    I śmieszne to i zastanawiające.
    )

  7. #27
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    176
    Słuchaj Darek, myślę że powinieneś zasięgnąć porady u MB.On doskonale gra takie ręce.

  8. #28
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    ambient masz calkowita racjemb jest w tym mistrzem ale dzis w muzach bede ja i jego fart sie skonczy

  9. #29
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    176
    Oj Irek to chyba, "TEN" dzień to to nie był.

  10. #30
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    110
    Do Ambiebta
    nick na betsson : trotyl_TT, nie moglem znalezc twojego gg wiec pisze tutaj : )