Strona 2 z 33 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 323
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    16
    Cytat Zamieszczone przez Macia Zobacz posta
    Oh yeah Dostawalem co chcialem ! haha
    no było wesoło chyba najśmieszniejszy turniej w jakim grałem

  2. #12
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    659
    Taaa, to mnie zabilo AA vs QJ(all-in maci) A smigacz "Ooo damki, musze dac damki" JEdna, druga, full house lol

    PS A tak pozatym jestem wkur... na siebie maksymalnbie za moje ostatnie zagranie, co ja zrobilem do to do tej pory nie moge tego zrozumiec :/ Zmeczenie dalo znac o sobie. Wrzuccie jakies wyniki.

    POZDRO

  3. #13
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    100
    Następnym razem coś Tobie pomogę Jokuś A gracie w piątek w Muzach?

  4. #14
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    W turnieju MASTERS zostalo 5 graczy

    Bogoos - okolo 50 tys
    Macia - okolo 40
    Mario
    Rafal
    Darek

    cala trojka po okolo 11-17 tys

    Dzis o 19 konczymy....

    Joker Twoje zagranie bylo tragiczne, nie wiem cos Ty zrobil w ogole...
    ____
    W kazdym razie turniej BARDZO mi sie podoba ze wzgledu na bardzo wysoki poziom, na normalnym turnieju ligowym nie ma mowy o spasowaniu parki przed flopem a co dopiero o pasowaniu 1010 czy QQ (!!) - dla mnie to jest w miare naturalne, dla innych graczy tez i na szczescie turniej MASTERS umiejetnosciami dorownuje jego nazwie


    Rozdan, w ktorych byly bardzo dobre foldy bardzo mocnych rak bylo wiele...

    ___________


    Dlatego juz teraz bym chcial zaproponowac w tym temacie turnieje z wpisowym 130zl - nie dla wszystkich jednak, poza nagrodami chodzi o wysoki poziom gry...

    Jest wstepne zainteresowanie ? Prosze pisac

    Beda to pojedyncze turnieje, nie zadna liga, graczy pewno nie bedzie wiecej niz 10, wiec takie SnG z pozadna struktura blindow i wolnymi levelami.

  5. #15
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    659
    No przydal bys sie smigacz, rzucil bys mi z dwa krole albo trzy piki i bylo by ok Moje zagranie bylo najgorszym w turnieju !!! Tak jak mowie zmeczenie dalo znac o sobie, za czym idzie obnizenie koncentracji i w ogole. Pol nocy nie spalem i nie wierzylem ze dalem call :/ Tragedia... Od godziny 23 to byla moja najlepsza reka
    Pamietasz Macia flop A 8 4 rainbow ? i Twoje AJs Mialem wtedy 88 na reku i liczylem na Twoje 44

    Co do S&G to swietny pomysl, proponowal bym nawet 150zl+za stol nie wiem ile. Ale watpie czy znajdzie sie 10 osob w tym DUZYM MIESCIE :/ 5-6 max tak mi sie wydaje, ale mimo wszystko short handa z takim wpisowym mozna by bylo pocisnac. Jestem jak najbardziej za i powiem szczerze ze wole raz w tygodniu zagrac takiego sita niz ta biedna lige.
    POZDRAWIAM

  6. #16
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Joker tak myslalem ze masz 88 lub 44

    Ale fold mojego AJ na Twoj reraise przy flopie A84 byl bardzo latwy, musialem byc gorszy


    Co do turniejow, mysle, ze znajdziemy 8-10 osob... Ale nie z lapanki a sam to zaproponuje bo jak mowie, chce turniej na poziomie...

  7. #17
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    Macia fishu ja jeszcze sie szkolic musze gruboale na sit jestem oczywiscie chetnymysle rowniez ze kolo 10 osob sie znajdzie,a swoje pieniazki chetnie oddam...obiecuje nie fisiowac i dorownac do Waszego poziomu...przynajmniej bede probowal

    Gruda

  8. #18
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    167
    Chcialem pogratulowac Maci zwyciestwa... Byl odpoczatku faworytem i wygral... Ciesze sie ze udalo mi sie zajac 2 miejsce... Jednak twardo chodze po ziemi i wiem ze jest kilku zawodnikow ktorzy prezentuja wyzszy poziom od mojego... Bardzo mi sie podobal final bylo duzo ciekawych rozdan... Jesli chodzi o ten turniej za 130zl ja jestem chetny... pozdrawiam...

    Ps: Obiecalem ci ze jak bede 2 to postawie ci 2 piwka... Wiec w piatek na cashu... Mozesz na nie liczyc...

  9. #19
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    167
    Ps jest do Karpova

  10. #20
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    nie no jak wy mozecie takiemu fishowi dawac wygrywac

    3 czerwca przyjezdzam na 3,5 miesiaca do polski to zrobie z Macia porzadek :P