Strona 24 z 38 PierwszyPierwszy ... 14222324252634 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 380

Wątek: Formuła 1

  1. #231
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Ł3
    Posty
    58
    Ja korzystam tylko z tych "Strona WWW", a dziś jest ich wyjątkowo dużo. Kanały nie powinny być dziś przepełnione, więc z oglądaniem nie powinno być problemu. Proponuję "BartekTV" będziesz miał polski komentarz. Kanały aktywne będą pare minut przed 9.

  2. #232
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Houston/Texas
    Posty
    248
    wielkie dzięki,pzdro

  3. #233
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Proponuje znalezc jakies angielski proxy WWW i ogladac na stronach BBC

  4. #234
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    wywiad z kubicą
    YouTube - N.O.C. - Kubica

  5. #235
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Valuetown
    Posty
    365
    Cytat Zamieszczone przez Drauger Zobacz posta
    wywiad z kubicą
    YouTube - N.O.C. - Kubica
    Takie sobie. Ciekawi mnie, kiedy ludzie się w końcu nauczą, że to jest Formuła JEDEN, a nie pierwsza.

  6. #236
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    London
    Posty
    185
    Znowu jakas awaria.. oczywiscie boid Kubucy musial sie zapalic w pitstopie... Skad oni wzieli tych fachowcow??

  7. #237
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    najgorsze jest w tym wszystkim to, ze zeszly sezon zjebali kubicy zeby przygotowac sie do tego, a ten zjebali i kubicy i nickowi....

    ja tam swoja honda szybciej pojade

  8. #238
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    mozecie mi powiedziec gdzie w Wawie mozna na 100% jutro obejrzec wyscig?chodzi o jakis klub/restauracje, dobrze jakby bylo mozliwosc zjesc dobry obiad od razu

  9. #239
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    hmm, sadze ze Championsie nie beda robic problemow - Hotel Marriott wejscie od aleji jerozolimskich.

    Nie najtansza, ale jedzenie calkiem niezle. Sadze ze sa szanse ze i w jakis casynach pooszcza (hilton) tylko z jedzeniem gorzej.

  10. #240
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez lesmian Zobacz posta
    Znowu jakas awaria.. oczywiscie boid Kubucy musial sie zapalic ... Skad oni wzieli tych fachowcow??
    Na GP Turcji BMW ma przygotować podwójne dyfuzory i ogólnie "znacznie" poprawić bolid.
    Ale czy do tego czasu Kubicy zostanie jeszcze jakiś silnik?

    Kers którym BMW tak szczyciło się przed sezonem (mieli najbardziej zaawansowane prace nad nim w porównaniu z resztą zespołów) okazał się najsłabszy wśród wszystkich stosujących go ekip.

    Sam fakt, że z jakimikolwiek pracami nad bolidem czekali, aż GP zawita do Europy to w F1 wręcz nieporozumienie. Przecież mogli te wyścigi poświęcić na testy, przynajmniej dowiedzieliby się czegoś o potencjalnych rozwiązaniach. Ale przecież mają czas potestują sobie do września i na GP Japonii 4.X BMW F1.09 będzie gotowy do sezonu

    Może czas na zmiany i niech teraz przyjdzie.....nie wiem....Luigi ?