Strona 1 z 38 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 380

Wątek: Formuła 1

  1. #1
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    czy jest ktos z forum kto jezdzi na wyscigi??albo chociaz byl juz kiedys na GP Hiszpanii??jesli tak prosilbym kontakt na priv

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    ja o tym myślałem, ale raczej o Hungaroring, bo bliżej, a co masz samochód i chodzi ci o składkę na koszta podróży i zbierasz ekipę?

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    ja jedynie byłem w brnie na MotoGP

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    ja sie od 3 lat wybieram na F1 i od 2 na moto GP do Brna ale wybrac sie nie moge

  5. #5
    Może jak już pobudują te wszystkie stadiony, hotele i autostrady to z rozpędu jakiś tor dla Kubicy w Polsce postawią
    Wtedy będę pierwszy w kolejce po bilet

  6. #6
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    no, jeszcze 3 czerwca przyjeżdża do Warszawy Renault i będzie śmigać w niedzielę prawdopodonie Kovalainen w bolidzie F1, taka namiastka ale już coś żeby zobaczyć bolid w akcji z bliska jak się oczywiście ktoś dopcha

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    melipone wegry to bankowo, ale naszla mnie cholerna chec pojechac w koncu juz teraz, akurat hiszpania najblizej, auto raczej nie wchodzi w gre bo za daleko (no chyba ze ktos by chcial, mozna zawsze kierowac na zmiane, ale auta nie moge zapewnic, bo jestem w trakcie kupowania i narazie trafiaja mi sie sami oszusci )wiec najpewniejsza na ta chwile jest droga powietrzna, ale sam wiadomo nie pojade, wsrod znajomych nikogo nie znajde, bo koszty nie ma sie co oszukiwac sa spore, wiec jesli ktos bylby chetny (nie mrzonki tylko konkretnie to piszcie...

  8. #8
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    Mam nadzieje, ze chlopak z tego wyjdzie.

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    podobno jest przytomny, rusza się i rozmawia z lekarzami. cud

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    "Polski kierowca jest przytomny, jego stan jest określany jako stabilny, ale być może ma złamaną nogę - jak twierdzi niemiecka agencja prasowa SID."

    To na podstawie strony "Przegladu Sportowego". Ale sie chlopakowi przytrafilo - ani nie gwiazduje, ani nie robi z siebie Bog wie kogo, a tu taka kara... Ciezko sie pozbierac po takim wypadku, ale gosc jest twardy i na pewno jeszcze go zobaczymy za kolkiem.