Strona 36 z 38 PierwszyPierwszy ... 263435363738 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 351 do 360 z 380

Wątek: Formuła 1

  1. #351
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    20
    Zgadza się, ale był to Webber i chyba tylko Webber, reszta jechała na tych samych oponach.

  2. #352
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Wiem, że teraz wszyscy są głęboko pogrążeni w żałobie itd., ale gdyby znalazł się tutaj jakiś nieczuły pseudopatriota który woli się gapić na kolorowe autka to niech nie zapomni, że jutro o 9.00 GP Chin.

  3. #353
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Wie ktoś może czemu wjechał SC w połowiek wyścigu?

  4. #354
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Żółta flaga pojawiła się na torze, gdy wypadkowi przy wyjeździe z boksu uległ Jaime Alguersuari. Hiszpan stracił wówczas przednie skrzydło.

  5. #355
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    Cytat Zamieszczone przez 2Jacks Zobacz posta
    Wie ktoś może czemu wjechał SC w połowiek wyścigu?
    głównie po to żeby zamknąć pit stop. zeby nie wjeżdzali i nie pocieli sobie opon na fragmentach skrzydła, niestety to zepsuło taktykę Kubicy i Rosberga bo mogli być na miejscach 2/3 a nie 3/5 :/, ale taka jest F1.btw McLareny są rzeczywiście mega szybkie na prostych, i wszyskto przez kawałek dziury w bolidzie zasłanianej kolanem

  6. #356
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    No dobra, ale czy nie można w takiej sytuacji zamknąć boksów(wcześniej było to jednoznaczne z SC nie jestem pewny jak jest teraz). Miejscie jest dośc łatwo dostępne, kilka części w łape, troche zamieść i po problemie. Sc zupełnie wypaczył wynik(w sensie że wczesniejsze dobre i złe decyzje teamów nie miały już specjalnie znaczenia)

  7. #357
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Z tego co ja wiem to boksy nie są już zamykane. SC zawsze wpływa na przebieg rywalizacji, jednym pomaga innym wręcz przeciwnie. Można ewentualnie napisac petycję by wyjezdzał tylko wtedy kiedy będzie to na korzysc Roberta, ale nie liczyłbym na wiele.


    Brawo RENAULT! Nie popełniają żadnych błędów w strategii ani w boksie. Do tego jak szybko poskładali bolid Petrova wczoraj (czyżby mieli polskich blacharzy na etacie? Na prawdę Renault to nie to co BMW i widać, że Robert odżył w tym zespole. Do Mercedesa już bardzo niewiele brakuje i jesli będą wykorzystywali błędy rywali tak skutecznie jak do tej pory to Robert jeszcze kilka razy pudło zaliczy w tym sezonie.

    McLaren jest cholernie szybki, ale to jak sędziowie darują wszystko Hamiltonowi to juz kpina, kto oglądał wyscig wie o co chodzi. Redbull z kolei jest mistrzem pomyłek to jak ten team zawala wyscigi to jest niesłychane. Gdyby nie awarie i głupie błędy zespołu oraz kierowców(właściwie Webbera) to pewnie byliby na 1 msc w obu klasyfikacjach.

  8. #358
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    O ile za akcje w pitstopie jeszcze jestem w stanie zrozumieć brak kary (manewr z wjazdem powtórzył potem Alonso jak mijał masse, btw tam to musi być mało koleżeńsko bo Mass stracił na tym kilka pozycji) a Hamiltona to myślałem że usadzą za numer w Webberem jak wjeżdżał SC. Button nieźle zwolnił stawkę bo Pietrow starał się ich rozciągnąć jak tylko mógł.(Wg mnie też dzięki temu Hamilton był drugi , no a button musi być pewny siebie i tego co potrafi bolid że na takie coś się decyduje w momencie gdy za Pietrowem miał Ferrari i RBR-y) No i jak ktoś nie wiedział to już wie jak wyglądają Team ordesrs w wersji "lite"

  9. #359
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    Poznaniacy w jakim lokalu mozna u Was obejrzec jutro kwalifikacje a w sobote wyscig ? dobrze, jakby bylo tam tez jakies dobre zarcie

  10. #360
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Fajny artykuł o Kubicy

    20 minutes with Robert Kubica
    http://bbs.hellof1.com/1338378.html