Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: do oceny...

  1. #1
    Oto kilka rozdan, w ktorych mialem " przyjemnosc " uczestniczyc. Prosze ocenic, niedawno przesiadlem sie z FIXED na NO LIMIT, stad moje watpliwosci...




    ROZDANIE NR.1

    Party Poker No-Limit Hold'em, $0.25 BB (5 handed) Hand History Converter Tool from FlopTurnRiver.com (Format: ITH Forums)

    UTG ($26.30)
    GRACZ ($12.35)
    Button ($19.70)
    SB ($4.75)
    BB ($18.55)

    Preflop: GRACZ is MP with , .
    UTG raises to $0.75, GRACZ raises to $1.25, 3 folds, UTG calls $0.50.

    Flop: ($2.85) , , (2 players)
    UTG bets $2, GRACZ raises to $5.5, UTG calls $26.30 (All-In)
    GRACZ -???



    ROZDANIE NR.2

    Party Poker No-Limit Hold'em, $0.25 BB (6 handed) Hand History Converter Tool from FlopTurnRiver.com (Format: ITH Forums)

    saw flop|saw showdown

    GRACZ ($12.70)
    SB ($13.25)
    BB ($26.80)
    UTG ($27.95)
    MP ($27.40)
    CO ($34.75)

    Preflop: GRACZ is Button with , .
    UTG raises to $1, 2 folds, GRACZ raises to $2.5, SB calls $2.40, 1 fold, UTG calls $1.50.

    Flop: ($7.75) , , (3 players)
    SB checks, UTG bets $4.5,

    GRACZ -???



    ROZDANIE NR.3

    Party Poker No-Limit Hold'em, $0.25 BB (3 handed) Hand History Converter Tool from FlopTurnRiver.com (Format: ITH Forums)

    saw flop|saw showdown

    GRACZ ($13.77)
    Button ($6.67)
    SB ($24.85)

    Preflop: GRACZ is BB with , .
    Button calls $0.25, SB completes, GRACZ checks.

    Flop: ($0.87) , , (3 players)
    SB bets $0.75, GRACZ calls $0.75, Button folds.

    Turn: ($2.37) (2 players)
    SB bets $1.75, GRACZ raises to $4.75, SB raises to $16.25,

    GRACZ -???


    Pozdrawiam..

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    1. większy reraise pf; na flopie call
    2. ja bym dał call dopuki pik nie wyskoczy ew. utg będzie walił ostro na kolejnych rundach
    3. prawdopodobnie on też ma 9 i lepszego kickera (nie mówiąc o lepszych układach), jesteś już zangażowany znacznie w pulę, więc call

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Pyrlandia
    Posty
    5
    ja bym tak grał:
    1. mocniej przed flopem, a teraz juz raczej fold (choc niewykluczone ze bogacz z ameryki straszy cie tym allinem)
    2. sprawdzilbym i jak nie pik to raise
    3. po flopie bym przypindolił albo jak tak juz zagrales to gosc mogl pomyslec ze nie masz tej 9tki wiec ze swoim krolikiem poszedl na calosc

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    350
    Raisuj więcej preflop we wszystkich rozdaniach.
    1\call jesli zrzucanie overpair z drawem do strita to jakies szalenstwo.
    2\grajac z polowa stacka w zrerajsowanej puli jestes all in flopujac overpair - push
    3\call nawet jesli jestes w plecy, co sie rzadko zdarza przeciwnik lubi miec tutaj AK,KQ,KJ, to i tak masz z reguly 10 kartowego drawa do splita lub zwyciestwa.

    DuzySlon

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    1) tak jak pisza wszyscy wiekszy raise PF, ja bym chyba dal call, gosc moze miec wiele ukladów które Ty bijesz AQ, JJ, ATs etc

    2) nie rozumiem dlaczego wszyscy pisza call a jezeli nie pik to all in- dlaczego chciecie dac mu dobierac do koloru ? jak dla mnie all in juz teraz

    3) tu jest ciekawie, masz dorzucic jakies 8 (tyle ci zostalo) do puli 12, sb moze miec kazda karte, wiecej jest kickerow ktore ty bijesz (2,3,4,6,7) a mniej ktore ciebie (TJQA), fulla wykluczamy bo chyba by tak ostro nie raisowal, pytanie czy z 92 by tak zagral, poniewaz na stole jest kilka drawow do koloru to jest to mozliwe, wiec chyba call i liczymy na sparowanie stolu