Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 54 z 54

Wątek: gdzie grac

  1. #51
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Zglos sie do mnie na PW to pomoge Ci zalatwic taki rb jak mam na Bossie.

  2. #52
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Cytat Zamieszczone przez NDZ Zobacz posta
    Hmm gram na NL5. Na czasie (pare dni) przejde na NL10. Gram obecnie na PS i bardzo mi sie podoba. Jednak jak patrze w PT i dosc niemaly (jak na moj roll) rake to zaczynam sie zastanawiac czy dobry room wybralem. Zawsze wpadnie jakas czapka czy koszulka ale czy gra warta swieczki czy moze pomyslec nad zmiana na moich micro? Soft mi bardzo odpowiada i gra sie bardzo przyjemnie. Jest sens zmieniac? Jesli tak to na jaki room?

    Z gory dzieki za pomoc.

    Pokoj
    Wątpię żebyś znalazł room gdzie na NL5/NL4 miał niższą prowizję na PS. Wiem że na Party, Ipoker, B2B jest napewno wyższa. Jeśli myślisz o NL10 to na Ongame masz taką prowizję jak na PS z tym że podobno są rakebacki. Na Bossie masz wyższa prowizję. Więc kolega Karlos Ci musi załatwić porządny rakeback żebyś mimo większej prowizji i braku możliwości wymiany FPP na rzeczy, lepiej na tym wychodził Oczywiście mówię o NL10 bo od NL25 prowizja na Bossie jest taka jak na PS.
    W PT na zakładce "summary" w ostatniej kolumnie masz podane, jaki % puli stanowi prowizja (średnio) na danych stawkach. Jak pograsz na Bossie to porównaj sobie z PS NL5

  3. #53
    Dołączył
    Nov 2017
    Posty
    6
    Witam.Pomożecie? Gram 1 rok na małe stawki w poker live .Postanowiłem przejść na pokera online. W jakim online poker roomie bardziej interesujące i opłacalne grać? (dla zabawy.Udział w turniejach jest bardzo dla mnie trudne.)

  4. #54
    Dołączył
    Oct 2017
    Posty
    8
    Witam. Wiem, że na Ukrainie lubią grać na 888 poker room ' u na małe limity. Nie wiem jak w Polsce masz, wydaje mi się łatwiejsze w Poker Stars. Spróbuj).