Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 54

Wątek: gdzie grac

  1. #31
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Ja sie zgadzam w zupelnosci z Pepone i na poczatek polecam Bossa albo Ongame.

  2. #32
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    313
    Powiem wam ze dla poczotkujacych graczy chyba najlepszy jest PKR po prostu fishownia. Duzo graczy ktorzy graja dla zabawy niz dla pieniedzy gdyz taki to wlasnie smieszny soft jest Jedyna wada ze tylko 4 stoly i malo rozdan na godzine.

  3. #33
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Co to PKR?

    I który początkujący gra więcej niż 4 stoły, ba, który gra wogóle 4 stoły?

    Pepone

  4. #34
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341

  5. #35
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Hehe, no tak.

  6. #36
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    ja polecam PS NL600, tez w sumie maly rake

  7. #37
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    211
    Ja od paru tygodni gram na Evereście.Bardzo przyjażni gracze,z fantazją.Dominują południowcy,Francuzi,Włosi,Hiszpanie.Możesz spodziewać się niesamowitych zagrań z nędzną kartą.Na flop wchodzi większość uczestniczących w grze,wykruszają sie dopiero na turnie.Kto ma cierpliwość powinien popróbować.

  8. #38
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    najważniejsze na początek są analizy, więc jak mówiłem wcześniej PS, który umożliwia podgląd historii rozdań.Ponadto na PS jest NL2

  9. #39
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Cytat Zamieszczone przez pepone Zobacz posta
    1.Cóż, przynam, że Boss'a wsadziłem z przekory, osobiście wolę Ongame, która to sieć wychodzi podobnie jak napisałeś o Bossie, poza stołami, które można tworzyć dowolnie, a więc znajdziesz w zasadzie każdo osobowy stół - choć ja uważam, że to nie aż tak istotne.

    2.NL2 istotnie jest to argument, tylko kto wytrzyma na dłuższą metę grając na NL2.

    3.Natomiast kto z początkujących graczy zwraca uwagę na prowizję, co za różnica, czy odda się 18, czy 26 dolarów - to różnica jednej "dużej" puli. Nadal uważam, że trzeba grać tam gdzie łatwiej wygrać, a selekcja stołów to podstawa, którą to zaczyna się od selekcji room'u.

    4.Co do prowizji... W Ongame do NL50 prowizja to max 1,5$ - nie 3$ - i rozdawane bonusy po których to uwzględnieniu rake wyraźnie się zmniejsza.

    Parafrazując moją stopkę: "Nie ważne gdzie grasz. Ważne, że wygrywasz."

    Pepone
    Nie zgadzam się z większością twojej wypowiedzi Ponumerowałem w niej akapity i poniżej komentarz do nich.

    1. Ongame - sieć gdzie sporo ludzi narzeka na duużą ilość bad beatów Ja pograłem tam krótko i albo trafiłem na złą passę albo ci ludzie mieli rację. Jeżeli po flopie koleś się przyczepił to często przegrywałem (mogłem sobie tylko zadać pytanie "już ma lepszy układ czy dopiero mu dojdzie?" i z reguły było to drugie) Kumpel gra dużo na shorcie na Ongame i też mówi że przegrywa seryjnie alliny z mocnymi kartami. W porównaniu do PS to duża różnica. Na PS na NL2 tez są donki ale tam jak zagrasz allin z KK AA czy QQ to zreguły masz wygrane.

    2. Ja miło wspominam NL2 - niska prowizja + niski poziom i o takich wynikach jakie tam wykręcałem to teraz mogę pomarzyć. Chciałbym choć w połowie takie jak tam Czasem trzeba zrzucać średnie układy typu TPKP ale za to mając mocny układ gra się allina (overbet) i często się jest sprawdzanym. NL2 na PS ma jeszcze jedną zaletę. 100BB to 2$ - normalnie 100 BB jest to maxymalna kwota z jaką możesz siąść do stołu, ale na tych stawkach to tylko 40% max kwoty. Efekt jest taki że łatwo można te 2$ podwoić bo kolesie mają często więcej i 2$ to dla nich niewiele. Na NL10 podwoić 100BB jest znacznie trudniej.

    3. Zobacz sobie w PT, jaki procent twojego zysku stanowi prowizja! U mnie np na NL25 przy wyniku 4-4.5ptBB (mała próbka), prowizja wynosi prawie tyle co zysk!!! Chyba nie przesadzę jeśli powiem że Boss na NL10 bierze gdzies o 100% więcej prowizji niż PS na NL2. Wyobraźmy sobie że w mojej sytuacji zmienia się sposób naliczania prowizji i spada o 50% - moje zyski rosną o 50% wtedy. To dużo. Należy pamiętać że mówimy o początkujących graczach. Oni mogą mieć wyniki w okolicach 0 a wtedy prowizja może być np 2-3 większa od kwoty jaką zarobią czy stracą!!! Nie wierzycie? Jeśli macie w jakimś czasie wyniki rzędu 1-2ptBB to sprawdzcie jaki jest stosunek prowizji do zysku - przekonacie się.

    4. Ongame na najniższych stawkach ma taki sposób naliczania prowizji jak PS (lepszy od Bossa), ale na NL2 byłoby jeszcze lepiej gdyby był na Ongame. Zresztą wyżej pisałem co o nim sądze. A to że max prowizja wynosi tylko 1.5$ ma znaczenie gdzieś od NL50 a mowimy o początkujących graczach.

  10. #40
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez igiel3 Zobacz posta
    najważniejsze na początek są analizy, więc jak mówiłem wcześniej PS, który umożliwia podgląd historii rozdań.Ponadto na PS jest NL2

    Co ty pierdolisz zacznij analizowac gre na NL2 z donkami to zajebiscie wyjdziesz na tym