Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 54

Wątek: gdzie grac

  1. #21
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    To ja moze jeszcze ze swoim pytaniem - czy na ktoryms z pokerroomow mozna pograc w "Double Flop Holdem" ?

  2. #22
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez Kapol Zobacz posta
    Napisał SAVVAS
    Jak np Staring Hands -Kakashi

    Kakashi, zdradź mi na które karty warto się gapić .
    lol, najlepiej kupić sobie karty z playboya i mieć zawsze jak najwięcej dam w ręku

  3. #23
    Witam,

    Czy party poker jest dobry do gry na niewielkie stawki? Tak do 25/50 centow. I czy jest to lepsze miejsce od full tilt? Bo waham sie miedzy tymi dwoma.

    Marta

  4. #24
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Moim skromnym zdaniem jest dobry.
    Zawsze dużo stołów z chętnymi do gry, poziom nie za wysoki, łatwe do wyrobienia bonusy - np. ten z www.internettexasholdem.com
    O FTP się nie wypowiadam bo nie grałem.
    Ostatnio edytowane przez kleopl ; 12-06-2007 o 01:37

  5. #25
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    A 25/50 centów to są niewielkie stawki?

    Nie wiem jakie masz doświadczenie pokerowe, ale jeśli (prawie) żadne, to niewielkimi stawkami możesz określić dziesięciokrotnie mniejsze.

  6. #26
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    Moim zdaniem najlepszy room dla początkującego gracza to FTP lub PS, a to ze względu na możliwość podglądu hand history, co jest baaardzo użyteczne w analizach.

  7. #27
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    198
    jeśli nie znasz angielskiego musisz poszukać informacji o pokerze na polskich stronach internetowych(co prawda nie jest to to samo jakbyś "wchłonął" Brunsona,Harringtona,Sklanskiego czy książki innego autora ale powinno wystarczyć na poczatek).Card Playera polecam na później chyba że lubisz poczytać ciekawostki na temat pokera,możesz potraktować go jako uzupełnienie swojej wiedzy na pewno nie jako elementarz.Najważniejsze żebyś dużo grał i nie robił długich przerw jak już zaczniesz.

  8. #28
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Cytat Zamieszczone przez igiel3 Zobacz posta
    Moim zdaniem najlepszy room dla początkującego gracza to FTP lub PS, a to ze względu na możliwość podglądu hand history, co jest baaardzo użyteczne w analizach.
    Co Ty opowiadasz?

    Room z najlepszymi graczami najlepszy dla początkującego? Zdecydowanie polecam zacząć od fiszowni typu BossMedia, tudzież Ongame, a jak się już ktoś nabuduje na 10 klocków i czuje się na siłach to niech ciuka i na PS. Chyba, że ktoś ma ambicje od razu grać jak pros i stać go zapłacić za naukę to może i faktycznie nie powinien zaglądać do Boss'a.

    Pozdrawiam, budujący się na Ongame...

    Pepone

  9. #29
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Pepone nie patrz tylko na poziom graczy!! Porównajmy PS z Bossem
    1.
    - na PS najniższe stawki to NL2 - mając 40$ już możesz spokojnie zacząć grać
    - na Bossie najniższe to NL10 - bez 150-200$ lipa
    2. Poziom na NL2 PS jest niższy niż na Bossie NL10
    3. Prowizja
    - PS na NL2 bierze jej bardzo mało bo poniżej dolara nie bierze nic
    - Boss na NL10 bierze dużo bo bierze po 0.01$ za każde 0.2$ z puli (dla porównania PS na NL10 (i nie tylko) bierze 0.05$ z każdego dolara i lepiej się na tym wychodzi).
    Nieraz porównywałem te sposoby naliczania prowizji i obliczałem różnice czy patrzyłem do PT sprawdzając ile generuję. I różnice są dość duże. Na PS im wyższe stawki to tym więcej prowizji procentowo biorą. Ale i tak na NL10 na PS mimo że jest gorzej niż na NL2 PS, to jest lepiej niż na NL10 na Bossie.
    4. Na Bossie masz stoły 5 osobowe zamiast 6. I na tych stołach gra się trudniej niż na 6 osobowych. Ja sam się przyznam że o ile na PS na NL10 SH grałem długo i sporo wygrałem (ostatnio gram na NL25) to na Bossie na NL10 SH mi nie szło !! Wyniki były w okolicach 0. Zastanawiałem się dlaczego bo wkońcu wszyscy mówią że PS to wysoki poziom a Boss to niski... Wpadły mi do głowy 2 przyczyny (może jest coś jeszcze). Wyższa prowizja na Bossie i stoły 5max zamiast 6max.

    A FTP NIE polecam dla początkujących bo:
    1. Najniższe stawki to NL10
    2. Prowizja na tych stawkach to 10% LOL
    3. Wysoki poziom.

  10. #30
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Cóż, przynam, że Boss'a wsadziłem z przekory, osobiście wolę Ongame, która to sieć wychodzi podobnie jak napisałeś o Bossie, poza stołami, które można tworzyć dowolnie, a więc znajdziesz w zasadzie każdo osobowy stół - choć ja uważam, że to nie aż tak istotne.

    NL2 istotnie jest to argument, tylko kto wytrzyma na dłuższą metę grając na NL2.

    Natomiast kto z początkujących graczy zwraca uwagę na prowizję, co za różnica, czy odda się 18, czy 26 dolarów - to różnica jednej "dużej" puli. Nadal uważam, że trzeba grać tam gdzie łatwiej wygrać, a selekcja stołów to podstawa, którą to zaczyna się od selekcji room'u.

    Co do prowizji... W Ongame do NL50 prowizja to max 1,5$ - nie 3$ - i rozdawane bonusy po których to uwzględnieniu rake wyraźnie się zmniejsza.

    Parafrazując moją stopkę: "Nie ważne gdzie grasz. Ważne, że wygrywasz."

    Pepone