Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 54

Wątek: gdzie grac

  1. #11
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    Cytat Zamieszczone przez axeld333 Zobacz posta
    Wiele osob z tego forum bedzie ci doradzalo "graj na kase, na male stawki" - ale nie przejmuj sie - ONI POTRZEBUJA TAKICH JELENI JAK MY - przeciez od kogos musza wygrywac pieniadze, a im wiecej lamerow gra tym lepiej.
    Ale taka prawda, że na wirtualne czipsy albo we freerollach to nie gra. To zabawa. Już na najniższych stawkach to, co się dzieje ma sporo wspólnego z grą. I nie piszę tego, żeby kosić leszczy na NL4.

  2. #12
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    360
    Cytat Zamieszczone przez axeld333 Zobacz posta
    tez jestem poczatkujacym i napisze ci co ja zrobilem.

    1. przeczytalem wszystkie artykuly i porady na polskich stronach o pokerze - okolo 10 stron. Aby obeznac sie z zasadami, slownictwem itp.

    2. gram przynajmniej raz dziennie na freerollu i4poker (bossmedia i b2b), bet365, titan poker.
    (na bet365 jest codziennie freeroll z pula 1000$ o 19.00)

    3. przeczytalem:
    "Harrington - Expert Strategy For No Limit Tournaments" - ciekawa ksiazka z przykladami o tym jak grac w turniejach.

    "Lee Jones - Winning low-limit hold'em" - super ksiazka dla poczatkujacych, ktorzy mysla, ze w pokerze najwazniejsze jest szczescie - tez tak myslalem.

    w planach mam :
    Sklansky & Malmuth - Hold'em Poker For Advanced Players
    Super System - Doyle Brunson

    4. mam zamiar zaprenumerowac jakis magazyn o pokerze.

    5. ogladam transmisje z rozgrywek w eurosport.

    6. raz w tygodniu gramy z kumplami w realu (kupilismy zetony) i mamy sporo dobrej zabawy.

    Mimo tego wszystkiego uwazam, ze jeszcze fatalnie gram, robie mase bledow i z gra na kase jeszcze sporo poczekam zanim zaczne.

    Wiele osob z tego forum bedzie ci doradzalo "graj na kase, na male stawki" - ale nie przejmuj sie - ONI POTRZEBUJA TAKICH JELENI JAK MY - przeciez od kogos musza wygrywac pieniadze, a im wiecej lamerow gra tym lepiej.

    pozdrawiem i zycze powodzonka.
    adam
    Tylko ze te wszytkie ksiazki sa w jezyku angielskim a jak zauwazyles kolega nie za bardzo jest biegly w tym jezyku.
    Co do freeall to sie zgadzam-grac ich jak najwiecej!
    Ale co do gry na play money to odradzam.Jezeli jestes totalnym laikiem i chcesz sie podszkolic z zasad i generalnie oswoic sie z softem to mozesz na takowe grac.Natomiast jezeli juz liznales co nieco z pokerowego talerza to graj na mikrostawki.Spytasz pewnie dlaczego?Gracze na play money nie szanuja zetonow-przeciez to jest tylko wirtulana kasa.Zacznij na mikrostawki 0,01/0,02$ albo na 0,02/0,04$.Poziom jest niski adekwatnie do stawek.Ale przynajmniej czegos sie tam nauczysz(mowie o podstawach tylko).Tak sie rozpisalem na ten temat poniewaz tez jestem w miare poczatkujacym graczem(gram od 4miesiecy)i moge powiedziec ze zaczynalem od play money,0,02/0,4$ i teraz juz gram 0,05/0,1$i nie doplacam do interesu.Im wczesniej zaczniesz grac na real money tym lepiej.
    Ostatnio edytowane przez SAVVAS ; 27-04-2007 o 09:43

  3. #13
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    386
    a ja zaproponuje coś innego

    zacznij naukę od turnieji 10 osobowych czyli tzw Sit&Go

    na Everestpoker.com są takie turnieje z darmowym wpisowym (pula 0,05$(niestety teraz trzeba czekać w kolejkach)) niestety to są turnieje z limitem podbicia, nie mniej jednak jak jesteś w kasie w 2-3 turniejach to stać Cie na wpisowe do turniuju NL (no limit) 0,04+0,01$ z pulą 0,4$

    wygrywać (czy być w kasie ) w tych turniejach - oznacza grać dobre ABC pokera, tak więc grając sit&go uczysz się gry tight a także cierpliwości i zarządzania bankrolem,

    dopiero jak zrozumiesz nzaczenie gry tight, mniej więcej zrozumiesz znaczenie pozycji i uzbierasz pare $, polecałbym się przenieść na stoliki cashowe NL2 gdzie grając to czego się nauczyłeś będziesz szybko iść do przodu z $$$

  4. #14
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    32
    Cytat Zamieszczone przez rahden Zobacz posta
    dzieki bardzo tylko ze z moim angielskim to moge kupic tylko bilet na mecz

    Ja szkole sie na stronie www.holdem.pl jest w pelni po polsku ale cienki jestem jeszcze zeby ocenic czy ta strona jes lepsza od jakiejkolwiek innej. Poprostu sam z angielskim mam problem wiec preferuje polskie portale, szczegolnie jesli chodzi o zapoznawanie sie ze strategia i zasadami gry, a zdaza sie ze i po polsku czegos nie zalapie

  5. #15
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    Nie moge sie zdecydowac gdzie sie przeniesc. Pogralem troche na BossMedia ale jakos mi sie nie spodobalo malo ludzi, poza tym kiepska wspolraca z PT (komus to tam wogole dziala?). Gram NL50, wezcie cos poradzcie bo sam juz nie wiem.

    Wymagania mam takie zeby bylo przynajmniej 6 stolikow FR. Obsluga PT/PAHUD. Jakis dobry bonus czy program lojalnosciowy i zeby same nity nie graly. Jak nic nowego nie znajde to w koncu wroce na ongame, a nie chce tam wracac.

  6. #16
    Moze Unibet lub PS. Ja tam gram i raczej nie ma problemów, ze malo graczy. Oprocz tego fajne turnieje mozna znalezc, duzo sitow etc. W porownaniu np z Ipoker soft o wiele przyjemniejszy dla oka.
    pzdr,

  7. #17
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    669
    FTP ma bonus $600 od pierwszego depozytu i można załatwić rakeback 27%. PS też jest super, tylko FPP wypadają chyba gorzej niż rakeback na FTP. Oba roomy mają pomniejszane stoły, dużo gier o każdej porze, solidny soft itd.

    BTW Ongame może i ma fajne promocje i kiepskich graczy, ale ich soft jest moim zdaniem do dupy.

  8. #18
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    Cytat Zamieszczone przez El Capitan Zobacz posta
    Nie moge sie zdecydowac gdzie sie przeniesc. Pogralem troche na BossMedia ale jakos mi sie nie spodobalo malo ludzi, poza tym kiepska wspolraca z PT (komus to tam wogole dziala?). Gram NL50, wezcie cos poradzcie bo sam juz nie wiem.

    Wymagania mam takie zeby bylo przynajmniej 6 stolikow FR. Obsluga PT/PAHUD. Jakis dobry bonus czy program lojalnosciowy i zeby same nity nie graly. Jak nic nowego nie znajde to w koncu wroce na ongame, a nie chce tam wracac.
    polecam interpoker daja jeszcze bonus w wysokosci 250$ . musisz tylko znalezc na pokerlistings.com bousowe haslo i na ich stornie. musisz obydwa wpisac i potem wplacic kase.. gra sie calekim dobrze tam i pt oraz puh tez chyba dzialaja...

  9. #19
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez axeld333 Zobacz posta
    Wiele osob z tego forum bedzie ci doradzalo "graj na kase, na male stawki" - ale nie przejmuj sie - ONI POTRZEBUJA TAKICH JELENI JAK MY - przeciez od kogos musza wygrywac pieniadze, a im wiecej lamerow gra tym lepiej.
    Nie zgadzam się.

    Ja też jestem fishem, jeleniem, łosiem, lamerem czy czym tam jeszcze, ale jakoś nie przeszkadza mi to grać na kasę. Grałem w NL20, była zła seria więc wróciłem na NL10. Gram shortstackiem i tight, lub wręcz ultratight.

    Moim zdaniem, jeśli nie umiem grać, to powinienem grać z jak najsilniejszymi kartami. No więc siedzę i cierpliwie czekam. Oglądalność flopa mam na poziomie góra 20%, ale dzięki temu gdy już gram, to moja szanse na wygraną nawet bądąc fishem są duże.

    Nie mówiąc już o tym, że wbrew pozorom dość często uda się uzbierać nutsa, a na NL10 wcale niemało jest szaleńców sprawdzających nasz allin poparty nutsem.

    Moja rada, sprawdzana aktualnie w praktyce z dobrymi efektami - grać na prawdziwe pieniądze, zgodnie z zasadami BM, ultratight.

  10. #20
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    Dzieki ale chyba jednak wroce na ongame. W tym czasie sie jeszcze troche porozgladam moze cos w koncu wybiore.