Strona 3 z 28 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 271
  1. #21
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    139
    no widze Bugi ze sie starasz!! BRAWO!! niestety na dwoch pierwszych mnie nie bedzie ale potem juz zadnego nie opuszczam!!

    pozdrawiam

  2. #22
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Ostrów Wlkp / Poznan
    Posty
    575
    dzieki
    mam nadzieje ze nagrody sa ciekawe
    Reszta zalezy od Was. Musicie licznie przychodzic na lige i grac jak najwiecej na www.Betsson.com.

    pozdrawiam
    Bugi


    P.S. To moze nie koniec z nagrodami

  3. #23
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    130
    kurcze,zachęcające... ale mam matury 14 i 17. Na nastepne turnieje na pewno przyjdę

  4. #24
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Ostrów Wlkp / Poznan
    Posty
    575
    Cytat Zamieszczone przez homasapiens Zobacz posta
    kurcze,zachęcające... ale mam matury 14 i 17. Na nastepne turnieje na pewno przyjdę
    oj tam matura
    jak ja zdalem to Ty tez zdasz
    pozdrawiam
    Bugi

  5. #25
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    130
    Tak jasno powinien wyglądać regulamin kazdej ligi pokerowej w kraju, ja jestem na 100%!

    pzdr i gratulacje!

  6. #26
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    6
    moj staz w graniu na zywo jest zaden, w internetowych poker roomach gram juz ze 2 lata, no i wydaje mi sie ze granie na zywo bedzie nieporuwnywalnie ciekawsze, nowe znajomosci, wymiana doswiadczen, oczywista sprawa, chyba nie trzeba rozpisywac, no a taka liga wydaje mi sie byc swietna sprawa, w pelni pochwalam i gratuluje bardzo solidnego przygotowania. Jezeli mnie wpuscicie, to z checia skorzystam i sie pojawie A co do ankiety dotyczacej godziny, o ktorej zaczyna sie turniej, to gdzie ona jest ?? Albo jej wynik ?? Pewnie to wynika z mojej niespostrzegawosci, ale jakos jej nie widze.

  7. #27
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Ostrów Wlkp / Poznan
    Posty
    575
    Witam!

    W niedziele gramy o godzinie 16, natomiast w środy o godzinie 19.

    Zapraszam na I turniej w niedziele.

    pozdrawiam
    Bugi

  8. #28
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    208
    Witam,

    puchary już w drodze. Jak tylko je dostanę to Bugi wrzuci na forum i zobaczycie o co gramy (oprócz nagród finansowych). Myślę, że nie będziecie zawiedzeni.
    Pozdr
    MIPI

  9. #29
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    110
    Witam!

    Jestem świeżo po rozmowach z właścicielem lokalu. Szykuje się parę nowości i promocji na nowy sezon:

    1. jedzenie z grilla, tj. kiełbasa, karkówka, szaszłyk itp.;
    2. tańsze napoje, w tym piwo;
    3. lepsze oświetlenie stołów;
    4. projektor;
    5. tournament director (taki jak na WLP);
    6. możliwość oglądania meczy środowych, w tym Finał Champions League i mecze Polskiej Reprezentacji
    7. cicha muzyka w tle.

    Obecnie mamy najlepszą z możliwych ofert sponsorskich (podziękowania dla Betssona, Card Playera i MIPIego) i liczymy na Waszą obecność w turnieju inauguracyjnym i nie tylko.

    Pozdrawiam
    Aruz

  10. #30
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Ostrów Wlkp / Poznan
    Posty
    575